Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İdonun yeni sevgilisiyle bir anım :)

Raistllin

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

_Rave said:
Loser edebiyatı yapmak için post atmadım zatende kız arkadaşım göğsüne koluna adımı yazıp sonsuz koysa ''Niye lan? yazdırcak başka bişey bulamadın mı?'' diye sorarım heralde.Sen istiyosan alnına yazdırtırsın sevgilinin.Tipten tipe

seni o kadar seven çıkmaz lan

Çıkmaz dedim ya zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

kaşlara tutulmuştur kız bence moda tek kaş.

abi tek kaş modamı değilmi şimdi ona göre bırakacam :)..
genetik miras abi dedemden bir amcama bir bana birde biladere vurdu bu kaş olayı..

çok belli olmuyor ama orta birleşik ama ido'nunki kadar gibi kalın değil ya 30 yaşıma geldim daha barışamadım şu kaşlarla.makinayla aldırıyorum berbere ama geçenlerde baya büyük firmanın sahibi ile görüşme sırasında (giyim sektorü isim vermiyim) adam tutturdu "sende kürtlük vardır kesin".ankaralıyım diyorum ""aa ciddimisin" "ankaradan nerden gelmişsiniz" falan adam benim kaşlarla prim yaptıya la!
lazer yaptıracam oynamıyorum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/557110_4660062214958_2111789229_n.jpg <-> http://imgkelebek.hurriyet.com.tr/LiveImages/Kelebek%20Haber%20Galerisi/379/%C4%B0DO%20TATLISES%20VE%20ZEYNEP%20ECE%20AKENG%C4%B0N%2028%20OCAK%202013/7871d0a0641111e292fc22000a1f9806_7.jpg

bana mantıklı gelmiyor
dövmeler kalıcı değilse düşünebilirm
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

dasaaa said:

_Rave said:
Loser edebiyatı yapmak için post atmadım zatende kız arkadaşım göğsüne koluna adımı yazıp sonsuz koysa ''Niye lan? yazdırcak başka bişey bulamadın mı?'' diye sorarım heralde.Sen istiyosan alnına yazdırtırsın sevgilinin.Tipten tipe

seni o kadar seven çıkmaz lan

Çıkmaz dedim ya zaten.

Alnına dasaaanın malıdır mı yazdırsın anlamadım ben O_o
Sosyal ağlarda paylaş

Raistllin said:

.... derken 3-4 kez buluştuk sonra baktım bu kızla çok iyi anlaşıyoruz(1) fakat sen benim yanıma yaklaşamassın havasıyı veriyor sürekli(2)...

panpa; kusura bakma da bu (1) ve (2) arasındaki yaman çelişki sadece benim mi dikkatimi çekti? çok iyi anlaşıyoruz demişsin de galiba sen çok iyi anlaşıyormuşsun kızla ama o seninle anlaşamıyormuş...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...