Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DayZ "Standalone"

Xenus

Öne çıkan mesajlar

En az 1 ayı var sanırım. 1 ay önce Rocket Reddit'te 2 ay en az demişti, onu da ittirirler muhtemelen.

was an attempt to propose that I believe that gamers, as consumers, would be better served by being the ones insisting on quality. Instead of a "I want to play it now! Don't care how buggy it is!" and then "OMG what is this buggy SHIT?"

I make mistakes, plenty of them. But that has nothing to do with consumer pressure that I now see in some ways overtaking publisher pressure to get games out early. That is a fucking worrying trend. When the consumers are sabotaging their own games.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Arkadaşlar alakasız oalcak ama DAYZ origins konusunda bana kapsamlı bilgi verecek bir var mı :). Giriyorum 30 dk taklıyorum kafama sıkıyorlar oluyorum.

Ayrıca diyelim ki bir serverda kazandığınız silah edevat obur serverda kalıyor mu?

Aynı serverda reset geldiğinde bilgi geliyor mu?. Oyunu devamlı olmeden aynamaya çalışmak ne gibi bir şey sağlıyor bize?
Sosyal ağlarda paylaş

alın size server o zaman,

ip: paticik.nitrado.net

oyun mevcut ve oynarım diyosanız açık tutarım server ı

serverin özellikleri.

Yeni Mod "DayZ Admin & Anti Hack" tüm DayZ Serverlara eklenmiştir. Çok detaylı ve kendi yapımız olan Admin Plugin anti-hack özellikle birleşilmiştir. Script'i Chernarus, Epoch ve Overwatch Serverlarda kullanılır.

Hileye karşı ve daha da fazla özelliklere sahip olmaya sunduğumuz hizmetten bazı ayrıntılar bunlardır:

Admin yetkilere üç çeşittir
Serveri reset atmadan silahlar ve başka şeyleri Spawn (yaratama) yapabilirsiniz
Server saatini ve oyundaki hava durumunu Serveri reset etmeden değiştirebilirsiniz
Oyuncun skilini değiştirebilirsiniz
Teleport (ışılınmayı) kart üzerinde yapabilirsiniz
Oyuncuları Teleporting, yani ışınlandırabilirsiniz
Kart yapma ve ESP hakkı verildi
ve daha çok fazla şeyler....
Sosyal ağlarda paylaş

Alfred said:

Arkadaşlar alakasız oalcak ama DAYZ origins konusunda bana kapsamlı bilgi verecek bir var mı :). Giriyorum 30 dk taklıyorum kafama sıkıyorlar oluyorum.

Ayrıca diyelim ki bir serverda kazandığınız silah edevat obur serverda kalıyor mu?

Aynı serverda reset geldiğinde bilgi geliyor mu?. Oyunu devamlı olmeden aynamaya çalışmak ne gibi bir şey sağlıyor bize?

tek servera bağlısın. reset gelmeden 15 dakika önce söylüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...