Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DayZ "Standalone"

Xenus

Öne çıkan mesajlar

warz'deki kadar cheat pek olmadı dayz'de. son zamanlarda da hiç rastlamadım. gerçi 70-80 kişilik serverlarda hiç oynamadım full iken, oralarda durum nasıl bilemiyorum (wasteland modunu oynuyorum genelde full serverlarda, orada da hiç rastlamadım cheate) ama zaten server jump olayı olmadığı için bir iki tane düzgün whitelist server seçersin keyfine göre, oralarda takılırsın.
ha ama teleport all cheati meşhurdur dayznin, herkesi bir noktaya toplayıp mass kıyam yaptırmaca:D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Abi Arma biliyosunuz buglarla dolu bir oyun. Dolayısıyla DayZ de öyle. Bazen en olmadık yerde saç baş yolduran buglarla karşılaşabiliyosunuz.
Mesela son oyunlarımın birinde, 2 saat oynayıp üstümde full gearla yönümü bulmak için çıktığım bir fabrikanın bacasında, sanki korkuluklar yokmuş gibi aşağı düştüm prone yapınca.
Bunun gibi şeyler çok koymuyosa size, ben survival yapıcam veya coop missionlarda simulasyonun dibine vurucam gibi istekleriniz varsa gelin, bunu veren başka oyun yok. Solo veya grup her şekilde gideri var.
Darkfall UW başlığına girdiyseniz ne demek istediğimi anlamışsınızdır.

En son ne zaman oynadın bilmiyorum ama değişiklik olarak öyle çok fazla bişey yok standalone yüzünden, bugları temizlemekle uğraşıyolar daha çok. Zombilerin aggro rangeini düşürdüler falan.
Bissürü mod çıktı en son. Mod derken mini mod. Harita gear vs..
Sosyal ağlarda paylaş

Popeye said:

Jim_E_Rustler said:

Kaanlar aldırdı, hala pişmanım WarZ'den.

igrenc herif bana niye aldirdin o zaman. ovup ovup bitiremedin oyunu elin ibisine para kazandirdik bosuna.

kaanlar aldırmadı ben aldırdım. hatta kaan senden sonra aldı.
at gibi eğlendik bide yani. ama kısa süreli malesef.

AĞĞBİ AĞĞĞBİ diye oynarken hatırlıyorum yani. yiğidi silk hakkını ver. oyun hala güzel bir oyun.

ama söyledikleri şeyler güzel aslında oyun değil. 3 ay hiçbir yenilik gelmeyince hiçbirşey düzeltilmeyince 10 saat oynayıp hekıra 10 saatini kaybedince bayıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
ben gerizekali pre alpha versionunu oynadım, arma3 de zombi mod filanda oynuyorum, warz grafikleri mesela bence çok güzel ama bu dayz namussuzunda şeytan tüyümü vardır nedir, ya çok gerçekçi hissi veriyor, ben bitek bu dayzyi oynarken gerçekten bir zombi surviver oyunu oynadığımı hissediyorum. e3 de de prealphayı epey geliştirdiklerini gördüm, yani elim ayağım titriyor çıksada oynasam diye, ben sizin kadar kötümser değilim
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...