Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 19. Hafta: Galatasaray - Beşiktaş (27.01.2013 / 19.00)

BlueDreams

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Beşiktaşlı duruşunu gösterdi Beşiktaş.

Necip maç başından beri Melo'ya kırmızı göstertmek için çabalayıp duruyodu, başardı. Bir de derslerine çalışmışlar, sahte tükürük şovu da yaptılar yalandan.

Yakışır Beşiktaş'a. Da 3 adam daha atılsa yine sahadaki kalite farkı erimez.

AHAHAHAHA. Ne kafası bu sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

El-Barto said:

Rewendor said:

Beşiktaşlı duruşunu gösterdi Beşiktaş.

Necip maç başından beri Melo'ya kırmızı göstertmek için çabalayıp duruyodu, başardı. Bir de derslerine çalışmışlar, sahte tükürük şovu da yaptılar yalandan.

Yakışır Beşiktaş'a. Da 3 adam daha atılsa yine sahadaki kalite farkı erimez.

neyin kafasını yaşıyosunuz ya çok komik, meyreleşe 4 maçı az bulursunuz. adam tükürmemişken bile savunuyosunuz. sonra necip kırmızı gördürttü.

Hani madem Meireles olayı gibi şu anda tartışılmayan bir konuyu iddia olarak belirtip ortalığı karıştıracaksın madem öyle bilmeden etmeden abuk subuk iddialarda bulunacağına aç bak bakayım Meireles olayında ne demişim ben.

Necip olayına gelirsek daha ilk yarıdan Melo'ya özel faullerini ardarda koymak lazım aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Hani madem Meireles olayı gibi şu anda tartışılmayan bir konuyu iddia olarak belirtip ortalığı karıştıracaksın madem öyle bilmeden etmeden abuk subuk iddialarda bulunacağına aç bak bakayım Meireles olayında ne demişim ben.

Necip olayına gelirsek daha ilk yarıdan Melo'ya özel faullerini ardarda koymak lazım aslında.

necip zaten hep sert dalıyo. planlı programlı yapılmış bi durum yok, zaten öyle olsa melo baya dandik oynuyo başkasına yapardı. bu arada beşiktaş kötü oynuyo zaten de gs de baya vasat oynuyo.

edit: meireles olayında sen sağduyulu davranmış olabilirsin, bakmadım ama bu olayda çok abarttığın bariz yani. büyük ihtimalle maçın gerginliğinden :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...