Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 19. Hafta: Galatasaray - Beşiktaş (27.01.2013 / 19.00)

BlueDreams

Öne çıkan mesajlar

Robert_Poche said:

Pewpew said:

yalan söylüyorsun evet
izledik maçi lig tv de şansal o kadar reklam olsun diye söyle mikropartikül gösteren kameramiz var diye ondan da izledik tükürmüyor
yalan söyleme ihtiyacını çözemedim ben
bide zaytung linki koymus akp kafası

ok, peki napıyor kardeş bu resimde onu acıkla

küfrediyor büyük ihtimalle küfretmesi dogru bisey degil ama ben olsam bende küfrederdim heralde
Sosyal ağlarda paylaş

Robert_Poche said:

al bak cok uzaklara gitmedim, zaytung haberi resmine bak, dudaklara bak.

zaytung

tükürmüyor mu, üflüyordur belki asfdhsdf

fotodaki tükürüğü bul bakalım.

Tekrar söylüyorum.İspanyolca-Portekizce de Puta kelimesi var sıkta kullanılır.Kesin böyledir demiyorum ayrıca adam Melo yani.Ama direk kesin tükürmüş diyede zırlamayın.

edit:hışımla söylendiğindede puuu..ta diye telafuz edilir.Bizde tarrak derken rlerin üstündeki vurgu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

portekizcede konuşurken dudak hareketleri tükürüyormuş gibi çıkıyor heralde.meireleste konuşurken salya sümük saçtığı için yemişti kartı.aynı şekilde onununda dudakları bazı açıları sanki cidden tükürüyormuş gibi gözüküyordu

fazla ceza gelceğini sanmıyorum ben max 2 yada 3 maç ceza yer ki o bile fazla bence
Sosyal ağlarda paylaş

BlueDreams said:

2-3 maç ceza veremezler. Tükürdü dersen 4 maçtan başlıyor tükürmediyse 0 hatalı karar diyorsun arası yok mevcut maddelerde.
Bi öğrenemediniz arkadaş 3 hafta Meireles konuşuldu hala mı çözemediniz olayı, kabahatler var bunların ceza aralıkları var.
2 maç cezayı itirazlarından verirler zaten.kırmızı çıktıktan sonra ne kadar hatalı olursa olsun 0 diye bişi yok türkiyede
Sosyal ağlarda paylaş

puta falan demiyor ağzıyla haraket yapıyor. artık üfürüyor mu puh mu yapıyor bilemeyiz ama oğuzhan'ın suratına ıslaklık geldiğini falan sanmıyorum orda rol yapıyor. orda bir sarı yemesi gerekiyordu o kadar meloya atarlandıktan sonra.

asıl olay şurda fatih terime yaptığı itme ve kol haraketi bu saatten sonra ft onu bir daha oynatmaz gibi geliyor bana. iyi form tutmuştu yazık oldu. iyi ki kiralık almışız yoksa quaresma gibi olacaktı sonu.
http://www.youtube.com/watch?v=Hsv3zFBaZzA
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hayır diyemezsin onu işte, kırmızı kart hatalıysa cezayı sıfırlatıp sonraki maçta oynatıyorsun sistem bu.

Hakem raporu da kritik burda, küfretti yazarsa ggwp mesela, tükürdü derse tükürmediğini kanıtlarsan hatalı karar olmuş oluyor. Aptal bi sistem ya kendi içinde salak bi mantığı var zerre kadar tutarlılığı yok sil baştan hazırlanması gerekiyor o kuralların aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...