Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Pewpew said:

reto zigler mi

hah yaşa.Hem tr tecrübesi var hem iki yönlü adam.Olsa fena olmaz bence

Stoper ihtiyacıda var tabi Dani de baya problemli ama adam 2 kişilik savunma yaptığı için bukadar sırıtıyo bana kalırsa.Onun için sol bekmi stopermi deseler sol bek derim.

Bide bizim sneijder e verdiğimiz paranın da katkısıyla inter belhanda yı alırsa fblilerden çok iyi ya sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Sneijder'in gelişiyle oluşacak taktiksel senaryoları çok güzel özetlemiş:
http://footchess.blogspot.nl/2013/01/wesley-sneijder-galatasarayn-yeni.html

Bela arayıp çok farklı şeyler denemeye kalmazsak gayet randıman alabileceğimizi düşünüyorum adamdan. Yine de defansı toparlamak lazım. Özellikle 4-3-1-2 oynanacaksa da Eboue tarzı bi sol bek şart, ama yazılan çizilene göre stopere yönelmişiz. O da baya lazım. Mesela Dany'nin nerede duracağını bilen versiyonunu bulsak faydası olur da, günü kurtaralım derken bi tane daha Cris alacaz gibime geliyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Dany'yi izlediğim birçok maçta beğenmiştim ben ya. Stada gittiğimde de en aklı başında savunmayı o yapıyordu(o maç yanında cris vardı). Bazı maçlarda birebir savunurken kolay çalım yediğini görmüştüm. Özellikle bi fenerbahça maçında aynı türden yakın savunmalarda tökezlemişti. Bence kötü değil, kalsa iş yapar. Toparlayacağına inanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Drogba haberini ilk duyduğumda yaşlı filan diye düşündüm. Ama sonra aklıma geçen seneki Şamp. Ligi finali geldi. Bu adam 40'ına kadar oynar kendi istedikten sonra çok rahat. Ama şöyle yarım sezonluk veya 1,5 sezonluk kontrat yapmak lazım.

Bir de ücret olarak Sneijder'den ucuza gelecek deniyor yıllığı ancak yine uzak ara ikinci olacakmış takımda alacağı ücret bakımından.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

drogba ne alaka ya sdfs.gelirse çok iyi de sanmıyorum

muslera

eboue-semih-granq-riera

hamit-melo-selcuk
-------sneijder-----
----drogba-burak

lan olm Drogba varken yanına Burak'ı yazmak nedir, Burak her topa salça olup adamı deli eder, döver valla Drogba lol
Gelirse tek forvet oynanır zaten de, nasıl gelecek onca talibi varken bilemedim
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bek bu dönem zor görünüyor. Stopere de çok içime sinmese de Granqvist geliyor.

Şimdi ne gerek var forvete diyoruz da bizim esas sorunumuz ileride hiç top tutamıyoruz. Sneijder bu probleme ilaç ama tek başına yetersiz kalır o da. Drogba gibi bir adama kimse hayır diyemez yahu. Drogba bu boru değil. Daha doğrusu boru :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...