Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teketek / Fatih Altaylı vs. Levent Kırca

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Aket-Atum said:

Levent Kırca'ya troll diyenler bir süre internetten uzaklaşsın. Anlayamadıkları jargonları günlük hayatlarında kullanmaya çalışıp kavram bulantısı yaratıyorlar. Bu trollük değil, komedyen olduğu için sanatını konuşturmuş. Bariz evire çevire dövmekle eş değer birşey :D Adam da çok doğru ve güzel bir iş yapmış helal olsun.

this

Myshkin said:

sen hem kelimelerin anlamlarını bilmiyorsun hem de başkalarının bilmediğini iddaa ediyorsun o çok iyiymiş

this

hamsilipilav said:

cipetpet'i ignorelayın direk amip tarzı bi adam.

levent kırca fena yardırmış

this

and fatih please die.

levent ftw
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gece izledim programı forumda başlığı açıldıktan sonra. Çok uzun tutmadılar zaten.

Fatih Altaylı'nın elleri titriyordu bir ara. Çok sinirlendi.

Fatih Altaylı ayıp etmiş. Programına çağırdığın adama daha programın beşinci dakikasında (belki beşinci dakikası bile değildir, daha erkendir) "Bilmem kaç senelik kariyerin içine etmek de mümkün" gibisinden bir laf etti. Ayıptır. Levent Kırca hiç bozmadı. Daha sonra Fatih Altaylı aynı minvalde laflar etmeye devam edince "Karagöz-Hacivat oynamayalım" diyerek alttan almaya çalıştı, "Sakinleş" dedi vesaire. O kadar alttan almaya çalıştıktan sonra da ettiği her laf yerinde oluyor bir şekilde. Orada belki Levent Kırca'nın Ulusal Kanal'a katılmasının üzerine bir iki yerinde yorum yapılabilecek durumdayken bir anda laf yarışına döndü mesele.
Sosyal ağlarda paylaş

kısmen katılıyorum da şöyle de bi durum var, tam dişe dokunur bişey söyleyecekken altaylı yetoluğunu yapıp hemen başka bişey soruyor konuyla alakalı-alakasız. bi dur adam bi dediği lafı bitirsin ya. reyting alacam diye, seyirci aman sıkılmasın diye 10 saniyeden fazla konuşturmuyor karşıdakini.
Sosyal ağlarda paylaş

mason locası gm'i katılmıştı bu yetonun programına. karşısında allah oturuyormuş gibi bi saygı moduna girmişti.

seviyesiz troll falan denmiş de, az bile yapmış kırca. bunun gibi satılmış karaktersiz adamları ciddiye alacak kadar salak mı, üstelik konuşturmuyor bile adamı.
Sosyal ağlarda paylaş

Raze said:

Aket e katılıyorum.

kırca yargılamış ama rakip alt ligden, altaylı denince aklıma zaten fail geliyor, bi alex yazısı yüzünden.

Yapmaaa Altaylı kimlere kimlere ağzının payını verdi teketeklerde. Yabana atma manupilative bitch klasmanında yarışıyor F Altaylı.

Leveny Kırcaya aptal demek de çok ayıp olur. Adam kaç tane skeç yazmış, kaç oyun yönetmiş yıllarca bu ülkenin en üst düzey muhelif komedi sanatçısı olmuş.

Aptal demek gerçekten ayıp olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...