Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

Wolas

Öne çıkan mesajlar

Flame spoileri oku. ijust2 yeterli başlangıç için. Diğer costumize tank vs için geçmiş postları iredelemen gerekecek.

Regalya'nın postu.Yeni başlayanlar için.

Regalya said:

FT takipli postayı her 10 dolar için 50% düşürür 20 dolara free olur gp ise 40 dolardan sonra o yüzden ufak bişi alırken ft aşağı yukarı daha iyi birde yorumlar/tartışmalar daha fazla yardımcı oluyor

iJust 2 ve yedek Coil
içinde tank pil ve usb şarj kablosu var likiti koyup direk yardırabilirsiniz yani.

Geldiğinde 0.3 ohm coille gelir o çok sıcak duman verir direk yedek 0.5 olanlardan bitane takın içindeki de yedek olarak kenarda durur.
Ilk doldurduğunda ateşleme bi süre beklesin 10dkk-1 saat emsin likiti coil yeterince ıslanmadan ateşlenirse yanabilir içindeki organik pamuk (Sadece yeni coil takıldığında böyle beklemek gerekiyor)

Likit bunlar olabilir;

Camel
Ice Mint
Bubble Gum
Saf Tütün

Alternatif : Tank/Mod öneri

KSD Mini minicik pıtırcık bişi bu :D
iStick 40w TC Yanlız USB şarj kablosu yok bun pakette ayrı alıncak fiyatı 1 dolar

Tank :
Nautilus Mini (Clone) Güzel Aroma ve likit tasarrufu için ideal bi tank ağızdan ciğere sigara gibi içildiğinden sigaradan geçiş yapanlar için ideal. Bazılarının camı 0.5mm kısa üst tarafa küçük 8mm bi oring(lastik izelasyon halkası) ekleyerek çözülüyor o problem.

Şunun gibi

1.6ohm authentic coil veya 1.8ohm clone coil
Subtank Nano clone ve Subtank Mini clone bütün subtanklar aynı tip stok coilden kullanır 0.5ohm coil clone - 1.2ohm clone
Orjinal 0.5 ohm - Orjinal 1.2ohm
0.5 ohm u 22-30w arası ister düzgün duman için
Benim önerim 1.2ohm olanlardır.

Paketleri 75$ altı yapın gümrükde takılıp vergiye tabii tutulmasın (zarf boyutu olanlar idealdir 1kilo altı)
Alta bide not düşün
said:
Please do not type anything related to atomizer,e-ciragrette,nicotine,e-liquid or smoke on invoice or packaging so it wont be stuck at Turkish Customs.
You can safely use Starter kit,Mod,Tank,Hangsen etc to define products.

Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Onun aynısının topfill versiyonu çıktı : https://m.fasttech.com/product/4086101-authentic-kanger-toptank-mini-sub-ohm-tank

Bellus geldiğinde de bunu söyleyeceğim. Epey sardım ben bu işe =)

abi buna replacement coilde alabiliyor muyuz? sunlar uyumlu mu? https://www.fasttech.com/product/2010102
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
DavidMills said:

@GERGE, nikotin meselesi PG/VG yüzdesi ve aroma ile doğru orantılı. En azından bana gelen likitlerde gözlemlediğim bu. Yani atıyorum 12mg nikotinli bir likit gayet güzelken, 9mg likit bazı karışımlarda rahatsız edebiliyor. Amaç zaten sigara bağımlıları için nikotini süreçte azlatmaktan geçiyor. Senin gibi nargile meraklıları için 3mg bence gayet makul. Ha aroma hafiftir, VG oranı çok yüksektir, yumuşak bir likittir o zaman 6mg bile sıkıntı yaratmaz. 6mg bence gayet makul bir oran çoğu likitte. Ben bile yeni likit siparişlerinin %80 ini 3mg yaptım, hatta 1 likit 0mg deneyecem bakalım.

Hakliymissin abi, 3mg tam kivamindaymis.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
bombilo said:

GERGE said:

Onun aynısının topfill versiyonu çıktı : https://m.fasttech.com/product/4086101-authentic-kanger-toptank-mini-sub-ohm-tank

Bellus geldiğinde de bunu söyleyeceğim. Epey sardım ben bu işe =)

abi buna replacement coilde alabiliyor muyuz? sunlar uyumlu mu? https://www.fasttech.com/product/2010102

Ustten doldurulani sadece bu onun, uyumlu yani. En azindan oyle yaziyor elestirilerde.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ijust2 geldi 4 saattir elimde oyunca gibi. cok keyifli ya. daha once kartuslu filan denemistim de hic bu kadar tatmin eden olmamisti.

simdi fast techden su setupi yaptim;

mod = Authentic Joyetech eVic VTC Mini 75W TC VW APV Box Mod
tank = Authentic Kanger Toptank Mini Sub Ohm Tank Clearomizer
coil rba =
=> 0.5 ohm - Authentic KangerTech SUBTANK Vertical OCC Coil Heads x 10
=> 1.2 ohm - Authentic KangerTech SUBTANK Vertical OCC Coil Heads x 5 (bunu above-ohm'u da kullanayım goreyim diye aldım)
=> pil: Samsung INR 18650 2500mAh x 2
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız tüm bunların dışında birşey yazayım. Gerçekten tam 15 gündür ağzıma tek sigara sürmemiş birisi olarak; e-cigara da bir bağımlılık. Neden? Çünkü benim ciddi bir içici olarak beklentim klasik sigaradan tat+nikotin+duman. Bu etkenlere eklenen başka şeyler var. El alışkanlığı dersiniz, dudak tiryakiliği vs. Özünde saydığım üç neden hiç değişmez.

E-sigara da bir bağımlılık an itibarı ile bende. Mesela en basit örnek geçen gün, evden çıkarken yana döne iJust2 yi aradım. Burda en büyük etken nikotin bağımlılığı ve duman (vaping) meselesi. Ben ağılrlıklı olarak Puflikit'in testerları ile birlikte Regalya'nın iJust2 ile beraber tavsiye ettiği likitleri kullandım. (IceMint vs). Buharistan dan aldığım Cookie Star 12mg de dahil tüm sonuçlar şöyle;

En sevdiğim likitin, nikoniti az olanını daha fazla tükettim.
En sevmediğim likiti, anormal az tükettim. Sonradan sevdiğimle karıştırmaya başladım.
En son söylediğim siparişler nikotin anlamında orta seviye 6mg, ama likit tütketimim arttı :D Bu şu demek. Senelerce ısrarla, kendi adıma "kısa kırmızı malbuş"tan başka birşey içmem ! Büyük yalanmış. Ben resmen nikotin bağımlısıymışım işte :D Özü, aroması zevke-keder bi durum.

3mg nikotin tamamen hayal benim için an itibarı ile. 6mg devam ediyorum (hazır likitlerde). 0 mg yi daha denemedim, sanırım daha zaman var onun için kendi adıma.

Bağımlılar için, naçizane yazdım :)
Sosyal ağlarda paylaş

gearbest de indirim devam ediyor he yeni eklemeler yapmışlar bakmaya devam edin 13-15 dolara güzel side gear alabilirsiniz.

TC modlar

Power Modlar

Yihi sx330t Chip / 7W–35W 16 dolar!

Smowell DPV - 65 Dual 18650 Batteries 19 dolar

Puxiusi Eager 120W VV / VW TC 25 dolar

Tesla Nano 60w tc 39 dolar (Bendeki tesla two lar çogii muhtemelen buda ii dir)

Hiwayer 007 160W 20 dolar

Böyle gider liste bi sürü güzel ucuz aytım var listenden bakın işte

Dün bunu koymuştum yok etmişler emmişler resmen lol
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...