Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

Wolas

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
eVic-VTC Mini with Tron S elime gecti. Aha:

http://drop.muratcansimsek.com/evicts.png

Simdi pil ve likit bekliyorum. Onlar da kargoya verilmis. Pazartesi'ye kalir ama.

Simdi sirada bu: https://www.fasttech.com/products/0/10016998/3455700-authentic-ud-bellus-rta-rebuildable-tank-atomizer Coil'e surekli para vermek istemiyorum, beceririm umarim kendim sarmayi.

Bekledigimden daha agir ve kucuk cikti bu arada. Vidyolarda daha buyuk gorunuyordu. Malzeme kalitesi epey saglam ama distan bakildiginda.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE sigaraya başladı..Bunu imza yapıcam asdfsfs..

Hayırlı olsun bu arada da. Likit çok farkediyo hakketen..Bol bol deneyecen şansı yok. Nikotini minumumda tutmaya çalış. 1.5 paket kısa kırmızı malbuş (25 sene) birisi olarak. 9mg bile bazı karışımlarda rahatsız edebiliyor. Ki orta karar sayılır. Nargile keyfini yakalayacağına eminim, düzgün likiti bulursan..

Benim son sipariş 2 günlük yolda bu arada. Adamlar feci hızlı davrandı bu sefer. Fasttech yani.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

eVic-VTC Mini with Tron S elime gecti. Aha:

http://drop.muratcansimsek.com/evicts.png

Simdi pil ve likit bekliyorum. Onlar da kargoya verilmis. Pazartesi'ye kalir ama.

Simdi sirada bu: https://www.fasttech.com/products/0/10016998/3455700-authentic-ud-bellus-rta-rebuildable-tank-atomizer Coil'e surekli para vermek istemiyorum, beceririm umarim kendim sarmayi.

Bekledigimden daha agir ve kucuk cikti bu arada. Vidyolarda daha buyuk gorunuyordu. Malzeme kalitesi epey saglam ama distan bakildiginda.

deri kılıf gelmedi mi yanında? Bi de likit geceden kalip sabaha icmeye kalkinca illaki hava haznesinde likit birikimi oluyor. Sıcaklığı düşürüp oyle buharlaştır daha pratik oluyor. Sonra tekrar eski sıcaklığa arttırırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Yok, kilif gelmedi. Boyu tam boyuna uyan bir kulaklik kutusu buldum ama, icinde ek pil koyacak yerler de var (kulaklik ucu ve telefon kablolari yerleri iste). Harici pil olmasin diyordum ama fazla fazla pil aldim yedek dursun, kesilmesin diye. Bir de pil konusunda doktora yapan bir arkadas inceleyip haricilerin daha guvenli oldugunu soyledi iste.

Likit deneyecegiz teker teker simdi. Begenmezsen satarim, yeniden satmanin kolay oldugunu gorerek boyle fazla fazla para harcadim zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Yok, kilif gelmedi. Boyu tam boyuna uyan bir kulaklik kutusu buldum ama, icinde ek pil koyacak yerler de var (kulaklik ucu ve telefon kablolari yerleri iste). Harici pil olmasin diyordum ama fazla fazla pil aldim yedek dursun, kesilmesin diye. Bir de pil konusunda doktora yapan bir arkadas inceleyip haricilerin daha guvenli oldugunu soyledi iste.

Likit deneyecegiz teker teker simdi. Begenmezsen satarim, yeniden satmanin kolay oldugunu gorerek boyle fazla fazla para harcadim zaten.

bence satmazsın alet baya iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Likit yerli veya Evyap mantıklı, 1ml likite 2-3TL verirseniz sigaradan pahalı oluyor.

Ben bugun Koçtaş gidiyorum, el motoru almaya. Tel sarım işine gireceğim :)

Single coil tank kullananlar düşük ohm elde etmek istiyorsa mutlaka twisted coil denesin. 2 teli alıp birlikte kıvıracaksınız iyice, tek tel formuna gelene kadar. Ohm düşürmek için en basit yol bu heralde.

Bellus'a sardım aksam bir tane, 6 tur 2mm twisted, 0.6ohm oldu. Gayet güzel
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
LAAAAAN!!!

SUPER!

Bunu dedik, simdi devami. CL-Ni taktim, aldigim tel ve ek coillerde de CL-Ni, onla gireyim dedim. Cookies Star 5mg var isinde su an, ilk o geldi. 0.21 ohm coil dedi makine. Hava yolu kontrolu filan iyiymis. 5mg nikotin bile cok geldi ama, vurdu hemen. Nargileden daha agir bu nikotin. Super ama.

Bu arada sigaradan cok nargileye benziyor. 265 C'de rahat ettim ben. Elmali likit gelince super olacak.

SUPER LAN!

Hastasi olurum ben bunun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Wattage ayarlamayin diyorlardi ama 30'a dusurdum daha iyi oldu sanki?

Sigara birakmiyorsun diyorsun da Nargile muptelasiyim, sik kullaniyorum. Nikotin yabanci oldugum bir sey degil yani.

Pilleri sigaramo diye bir yerden aldim bu arada, iki pillik kutu ile geldi, iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...