Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oculus Rift

sabonis

Öne çıkan mesajlar

• 5 ay sonra ...
Oculus lawsuit ends with half billion dollar judgment awarded to ZeniMax
http://www.polygon.com/2017/2/1/14474198/oculus-lawsuit-verdict

tldr; $500 milyon

https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--uC3btNXu--/c_scale,fl_progressive,q_80,w_800/ccrxsa1a6bverswo2oul.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Facebook her türlü öder parayı da benim olaydan haberim yoktu. Carmack ID'yi zenimax aka bethesda alınca bi nevi beth çalışanı olmuştu, giderken yanında hayvan gibi kod götürüp oculusu onla yapmış falan. Vay anam vay serhat olaylara gel. Zenimax kızmış tabi, 4 melyor istiyoruz diyor. Benim de babam facebook olsa benden de isterlerdi heralde. Bakalım iki arch-evilın kapışmasından kim galip gelecek

Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
amazon'de den bundle aldıydım Rift+touch+ 6 oyun. Bugün öğlen geldi. Bi 12 saat filan oynadık. Çok iyiymiş alet ya. Bundan önce bi 20 dakka Vive denemiştim sadece. Hiç öyle beklediğim kadar rahatsız etmedi. Kurması da gayet rahattı. Steam VR da çalışıyor rahat. Hatta 2 vive oyunu denedik direk çalıştılar. Room scale de gayet iyi. Sensörleri öne koyduk ikisini de arkayı dönünce sıkıntı oluyor da düzgün ayarlarsak Vive'dan çok farkı yok ya. Mekan olarakda 2 metreye 1.5 metre alan yaptık yetti bütün oyunlara.

Touch Controller'da Vive'ın kilerden daha iyi gibiler. Parmak hareketlerini algılaması hoş baya. Rahatlarda.

Başdönmesi de sadece Gorn oynarken oldu. Yerinde sabit durup hareket edince oyunda biraz kötü hissettim kendimi. Ama yanımdakiler aynen devam etti oynamaya. Hafif bi baş ağrısı yaptı tabii de bu kadar ağır kullanıma normaldir.

Robo Recall, Dead and Buried, Batman Arkham VR, Lone Echo ve Gorn en beğendiklerim oldu sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...