Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sony Xperia Z

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

paramecium said:

Selam,

Samsung'un OEM parça üretiminde kalması gerekliydi bence. Nihai ürün geliştirme mantığına sahip değiller.

Samsung'un hiçbir ürününe güvenemiyorum. Tavşanın doğurma oranını geçen hızda ürün çıkartan bir firmanın, iş support etmeye geldiğinde başarılı olamayacağına inanıyorum.

Sony bir de root etmeyi kolaylaştırsa kullanmadığımız uygulamaları kaldırma şansı verse süper olacak. Veya ne bileyim laptop gibi uygulama yüküne göre cpu hızında oynasa ve batarya ömrünü uzatsa. Bunlar bence artık temel ihtiyaçlar, root peşinde koşmadan sunulması gerekli. Süper akıllı bir telefonumuz var ama bir o kadar da muhafazakar veya statükocu bir yapıya sahip :)

Saygılar.

telefonlarını bilmiyorum ama evde süpürgeden buzdolabına herşey 40 tane samsung ürünü var, hepsinden olabilicek en üst seviyede memnunuz. laptopım 3.5 yıllık oldu canavar gibi hala alet.
Sosyal ağlarda paylaş

O voltaj dusurme cıkarma olayı ancak kernele ekledilerse var,yoksa custom kernel ile yapılır.

Bazı firmalar bunu yapar, bazıları salla gitsin der.
Her androide ozel bir şey değil yani o.

Bundan sonra kendi adıma ise bootloader locklamayan ve enva çeşit maymunluk yaptırmayıp, rootlanabilen ve customize edilebilen firmanın telefonlarını alacağım bundan sonra.
Ve şimdiye kadar en kolay Google Nexus ile yapılabiliyordu.

Gerçi ben gözumu Huawei Ascend D2 ye diktim ,3000 mah pil cezbedici gözüküyor.
Hem bu herifler envai türlü kolaylık sağlar gibi customize konusunda.
Sosyal ağlarda paylaş

paramecium said:

Selam,

Sony'de sevmediğim 2 özellik:
-5 adet ekran/masaüstü ile sınırlanmak
-Son ekrana geldiğinde tekrar başa dönmemesi (anladınız umarım demek istediğimi)

Batarya performansını çok merak ettim.

Saygılar.

abi bu söylediğini direkt olarak Go Launcher EX ile çözebiliyorsun.

dur blogumun reklamını yapayım hatta :)

Android Uygulama Incelemeleri
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Sunu tercih ediyorum ben:

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.adwfreak.launcher&hl=tr (Beles versiyonu da var ama degiyor paraya verecegin)

Su anda sunu kullaniyorum ama:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1959844 (Cyanogen 10'un launcher)
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Ben Nokia E55+Acer Iconia A110 kombinasyonu kullanıyorum. Atölyede çalışıyorum işin durumuna göre; flap zımpara ile dalıyorsun malzemeye ve ortalık metal tozu/sıcak çapak, ellerim gresli/yağlı oluyor, pantolon cebinde sağa/sola çarpıyorum falan. Akıllı telefonu yazık ederim. Tablet masamda duruyor temiz temiz :)

Nokia bozulursa 200-300TL bandında bir amele alıp yola devam ederim. E55'e heves etmiştim ama tuşları fazla küçük kaldı uygulamada. Akıllı telefon bana haram : Hem bu kombinasyon daha ucuz :P kapaklı telefonların üretiminin durması kötü oldu.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

paramecium said:

Selam,

Sony'de sevmediğim 2 özellik:
-5 adet ekran/masaüstü ile sınırlanmak
-Son ekrana geldiğinde tekrar başa dönmemesi (anladınız umarım demek istediğimi)

Batarya performansını çok merak ettim.

Saygılar.

abi bu söylediğini direkt olarak Go Launcher EX ile çözebiliyorsun.

dur blogumun reklamını yapayım hatta :)

Android Uygulama Incelemeleri

daha telefonum yok ama favda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...