Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Bu aktif guild bonusları üstümüzde buff olarak görünmüyor muydu? şuan bulunduğum guild basıyormu basmıyormu emin olamadım.

Bunu nasıl görüyorduk?

guild listesinde "current upgrades" var ama. Burası değildi herhalde. Üstümüzdekiler bayraklara tıklayınca idi. Gerisi?

birisi "o pencerede görünür basıldığı zaman" dedi. Ama suan görünmedigine göre hiç birşey basılı değil demektir.
Hm. dün girmiştim buraya, halen aktif birşey yok. Demekki pek ilgilenmiyorlar, yada aktif edecek yetkiye sahip online adam yok :D.
Sosyal ağlarda paylaş

Üstünde aktif görülen bufflar senin "banner"dan aldığın bufflar. Onları illa kendi guildinin bannerlarından almana gerek yok =) Genelde Lion's Arch bankanın oralarda millet koyuyor.

Gene kendi bannerını, guild missionlardan aldığın commendationlarla satın alabiliyosun(ya da guild mission sonunda gelen chestten bir ihtimal çıkabiliyor).
Sosyal ağlarda paylaş

ascraeus said:

Densiz said:

2x knigt dagger ısmarlayacak delikanlı aranıyor. Şu fakire bi sadaka! hadin lan, o kadar dilencilik yaptım 1silver bile alamadım. Laneti birlikte kıralım!

tanesi 2g civarı.

attım güle güle kullan

oooooo 4g gelmiş :D. Vay be. teşekkür ederim.
tanesi 2.4g olmuş ama olsun. üstümü tamamladıktan sonra, öderim.

--

bu patchler us saati ile mi geliyor ? yani bizde akşam vaktinemi denk gelecek?
Sosyal ağlarda paylaş

Ascalonian Catacombs dan 250 tane trophy lazım. Farmlamak ne kadar sürer burayı?
süreyi bilirsem, bulaşıp bulaşmayacağımı anlarım en azından :P

+ cof farmlayacak varsa beni eklesin nick : Öpücem
Elementalist d/d (herşey exotic (1 silahdaki rune eksik, birde setimde 2 parça eksik rune var. Zaten bunları alabilmek için gold kasmam gerekiyor)
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle yapıyorumda çok tırt gruplar çıkıyor. Yok ben 1 demedim, yok 3 dü hani. Ozaman ben çıkıyorum vs.
Boss a yaklaşınca çıkan bile oluyor.

path 1 veya 2 diye girdiğim grupta path 3 ü yaptık az önce. Hani belki rune düşer diye devam ettim ama yinede olay bayık. Baya uğraştırıyor grup işi :D

az önce bir tane daha oldu. Son bossun önünde "alt ile geleceğim" dedi adam relog oldu, bizide instance dan dışarı attı.
"host olduğumu unutmuşum" felan dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Roqq said:

Tekrar bi bakayım dedim oyuna. Ama nedir bu saçma sapan eventlar ya. Oyunun problemi, pvpsinin çok yavan ve sıkıcı olması. Amaç yok lan. İlk oyun ne kadar güzeldi. Wow'un pvpsi bile çok daha iyi bundan.

Evet malesef öyle, ve Anet'te nasıl bir mentalite varsa oyuncular bu durumdan ciddi bir şekilde şikayet etmesine rağmen hiçbirşey yapmıyorlar. Wow'un pvpsinin eline su dökemez bırak yaklaşmayı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...