Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paraya tapan kiz ve durumlar durumlar...

Windrest

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:

abi çaycıdan çay bide bisküvi istedim
sekretere dedim bana 30 dakka telefon baglama
bi insan 4 sayfa ne yazabilir bakıcam
30 dakkaya haber alamassanız polisi cagırın

ilk iki satırı canlandırdım gözümde güldüm

Marty said:

kiz karakterini belli etmis en bastam. iyi olmus.

hisler falan diyip duygusallastirma olayi. para pesinde kosan kasarlara yem olma.

aynen
bence çok güzel bi test olmuş, ferrari olayıyla da dersini vermişsin yeterince. uzatıp seviyeni düşürmene hiç gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar fabrikası şu bu olan adam bi ferrariye mi tav olacak kaldı ki her gün golfle gelen adam bi gün ferrariyle gelirse vaay nerden kiraladın diye sorar insan. çiçekleri önemsememiş bile de sonradan sabah 7de kahve fotoları yolluyormuş, hmm.

makroyla skill kasarken + tab proncu UO bünyesinin yeşilçam klasik zengin "bana değil parama değer veriyor" kafasıyla kolajı sonrası ortaya çıkmış ilgi ırıspısı olmaya çalışma amaçlı bir hikaye
Sosyal ağlarda paylaş

Sen bir Ferrari sahibisin ve bu tip bir olay ilk kez mi başına geliyor? İlla ki çok hoşlandığın kızlar olmuştur daha önce de, sen bu tip olayları çoktan aşmış olan birisi olmalıydın bence.

Sende çok iyi biliyorsunki o arabanın beygir gücüne, ustaların elleri ile üretmiş olmasına vs hayran değildir o kız, yani senin gibi bir adam ya o kızı alır bir güzel yer o arabada sonrada adını bile hatırlamaz, ya da çeker gider kendi yoluna gerçekten sevip mutlu olacağı delikanlı bir kız arar.

Hiç tavsiye alınacak bir durum bile değil bu, bugünkü koşullarda herkesten daha zor senin işin. Gerçekten kalben sevecek birini arıyorsun ama ne kötü ki seni hep maddiyat olarak görecek kızlarla dolu ortalık. Sen efendi takıl bence, kimseyide incitme. Elbet çıkar biri karşına delikanlı gibi, senin arabana biner ama modelini bile bilmez. O kızıda tut kolundan bırakma işte, benden bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Her yerde kız arabaya veriyor abi edirne'nin batısı doğusu fark etmiyor. Çek Cumhuriyetine de ferrari ile gitsen aynı bok.
Tabi orada verme olayı sıkıntı olmadığı için paran yokken bi şekilde alabiliyorsun =)

Ama orada da yine taş gibi hatunları skoda ile aldığın zaman sümüğünü atmıyorlar sana.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam tekrar.
Editor yorumlarini anlamidigim icin bisi diyemeyecegim. Troll diyen de diyebilir, hur general herkes inanip inanmamak konusunda.

Kiz gece tabi dumurdan sonra ismimi googlellamis otellerimizi, giyim markalarimizi bulmus. Tabi bu da onun 3 haftadir beni ne kadar sallamadigini tekrar gosteriyor. Arabayi gorunce hanimefendi aramaya inanmis resmen. Bugun diyordu yaa cok kotusun niye soylemedin otellerini falan diye. E senle anin agzima tiktiniz falan diyince olur mu ya oyle sey abim melek gibi adamdira bagladi falan.

Bugun de hanimefendinin tavsiye ettigi cok guzel bir et lokantasi varmis. Beni alirsin aksam, gideriz di mi dedi. Biraz dusunup tamam dedim. İzmirden Q7 ile atla gel dedim kardesime. Aksam spider ile evinden alip donuste de ufak bir surpriz ile Q7 ile evine birakicam kizi. Akabinde de aractan inerken okkali ufak bir ayarla yolu vericem. Boylesi daha dogru gibi. Bu kizla kedi fare oynayip atmaktansa boyle aklini almak daha keyif verici gorunuyor benim acimdan.

@solozzo
Var mi oyle kiz?:)
Sosyal ağlarda paylaş

ferrari ömürcek a4'ü dövüyomus. benım bu hikayeden aldığım budur.
bide canım kokorec cekti, ama sampiyon kokereci sevmiyom.

sanada öpücükler =)))) olur böle seyler, mesela ilkokulda hep normal kalem kullanırdım yüz vermezdi bi kız, bi gün kalem traş yoktu cektim rotringi uuuuu oldu. hayat işte napalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...