Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paraya tapan kiz ve durumlar durumlar...

Windrest

Öne çıkan mesajlar

niye yalan olsun ki? yani bu kadar cool story bro dediğiniz ne var ben anlamadım?

adam unicornuma bindim, sonra gökyüzünde gezintiye çıktık falan yazmış sandım ilk sizin postlara bakınca

o kızdanda hayır gelmez zaten daha ilk 2 paragrafa bakınca sonunun nasıl geleceğini anladım, biraz oyna eğlen sonra bırakırsın
Sosyal ağlarda paylaş

Okudum ben!

Adam uo'cu. Burayı öyle bulmuş. Sonra parayı da bulmuş. Bi tane ferriş çekmiş altına. Bi kızla tanışmış. Kız buna malını mülkünü anlatmış ama bu anlatmamış. Kız da bu çok zengin değil diye yüz vermemiş. Sonra sinirlenmiş. Öyleyse ben de varım demiş ferrişi çekmiş mekanın önüne sonra kız bu adamın ferrişi olduğunu görmüş whatsapp'tan mesajlar mesajlar.

Bence boşver bu kızı. Altında ferriş var mekan mekan takıl evlenip napıcaksın. Parayı bulan adam niye evlenir lan?
Sosyal ağlarda paylaş

Şuanda kız senin peşinde ve ağzının içine bakıyor. Bence bu vakitten sonra kızın ne mal olduğunu çok iyi anlamışsın. Kozlar senin elinde. Sende ilgi gösteriyormuş gibi yap ama sevdiğini belli etme, evine çağır kesin gelir, biraz hevesini al, oyna onunla çünkü böyleleri oynanmayı hak ediyor. Sonra da gittiği yere kadar. Sakın kahrını falan çekme, dediklerini de yapma, hayır cevabını, evetten fazla ver. O seni kovalıyacak zaten. 4S kuralı ile gider bu ilişki (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bi taraftanda oynanmayı hakediyor mu bilemedim.

Şöyle bakmak lazım para ve kadın ilişkisine.

Düşününki bi kız var hiç ilginizi çekmiyo, dekolte falan filanda yok memişlerde bi hava yok GİBİ.

Sonra bigün bi geldi yanınıza memişler el bombastic. İlla bi kafanız gider yani, bi götüriyim şunu diye. Arabada kadınlar için öyle, sonuçta geleceklerine bakıyorlar. Ferrari görünce iyi ya kapağı atiyim buraya sıkıntı olmasın der.

Ha; ama o aileden bi bok olmaz, çünkü yok fabrikamız var falan filan ilk görüşmede. O yüzden bu yazdıkalrım yalan oldu, oyna panpa, hatta abisiyle oyna en çok ona fitil oldum. abisini arabana çarptır sonra ödet ahah
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...