Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Dpt. Devam

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Red said:

DarKRideR said:

bitirme projesi teslimi için beylikdüzü'nden izmit'e gitmem gerekiyor. piii ...

yollar nasıl

abo sdfs

bunu hergün yapmıyosundur herhalde

ekstra geç gelen cevap asdfsda

son 5.5 yılın 4.5 yılında her haftasonu istanbul'a geliyordum. İlk 2.5 yıl otobüsle gidip geldik. ondan sonraki 2 yıl baaağamın arabasıyla. Son yılımda ise haftada 2 kez günübirlik gidip geldim falan filan

bu arada dün gidiş çok rahat ve güzeldi. İyi ki arabayla gelmişim dedim. dönüşte ise aynı şeyi bekleyip yola koyuldum. Gebze'den itibaren kar çok fenaydı, Tem'de Kurtköy-Ümraniye çıkışı arası yol buz tutmuştu komple, 20-30 km max hız. Onlarca araba kaza yaptı, kaydı yol kenarına çıktı falan. Ben 4-5 araba mesafe bırakarak götüm götüm, hafif kaymalarla zar zor geldim.

Duramıyorum, dursam kalkamayacağım belli. Kış lastiği yok, benzinliğin birine girdim zincir takayım diye baktım bagajda yok. Yazın çıkarmışlar bizimkiler sanırım daha çok eşya koymak için geri koymamışlar ... Benzinlikte satılmıyorda, tekrar öyle yola çıktık götüm götüm...

Trafik Radyo'sunu dinliyorum, her yerde kaza oluyor İstanbul'un iç kısımlarda dediler. Dedim zaten zor geldim, trafikte kalıp telef olacağıma bari Boğaziçi'nden geçip ortaköy'e gideyim kuzenlerde anneannemde falan kalırım. Yıldız tertemiz diyorlardı. Hep Levazım'dan indiğim için kafam karıştı mal gibi o yola girdim sonra dedim buradan bu lastiklerle hayatta inemem, bir daha Levent trafiğine gir. Levent'ten Yıldız'a 50 dakika...

Yıldız tertemiz diyorlardı, buz tutmuş. Aşağı doğru götüm götüm kayıyorum, allah belamı versin diyorum bir yandan niye İzmit'te kalmadım diye sdfasd sonra neyse ki sadece 150-200 metrelik alan buz tutmuş, yokuş temizdi.

Aşağı indik, Ortaköy yolu buz, götüm götüm. Ortaköy içi buz, ara sokaklar zaten girmeyi bırak insan yürüyemez. En yakın otoparka bıraktım çıktım. İzmit'ten Ortaköy'e normalde 1 saatte gidip gelirken, dün totalde 4 saat sürdü. Süresinde değilim de hele Kurtköy-Ümraniye arasında yaşadığım göt korkusu ve heyecan bana yetti. Fena tecrübe oldu ama, iyi oldu :D

edit: Ben Boğaziçi'ne saptıktan sonra FSM buz tuttu diye araçlar yolu kapatmışlar. 2 saat sonra gelip tuzlama yapmışlarda yol öyle açılmış...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
fazla sevinmeyin sistem degil bu geçiş sadece muhtemelen aksam saatlerinde yağmura dönücek

sat24.com/en/?animation=true&ir=True

bulutların gidiş yönüne bakabilrisiniz 7 gibi gökyüzü açık olucak

eğer şanslıysak gece 4 gibi balkanlardan sistem alırız ama çok düşük bir şans bu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...