Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ABD ilkokulda katliam

Red

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Bu arada eleman 4chan /b/'dense gerçekten pek şaşırmam. Nerede bi boka yaramayan çer çöp insan var hepsi /b/'de. Gereksiz bi adam olmasa zaten orada takılmaz.

Güzelliği ve cazibesi o /b/'nin, anlayamadınız gitti.

İnsanların istedigini söyleyebildigi çok az yerden biri 4chan.

don alırken kimlik bilgilerinizi tamamen ifşa ettiğiniz bir çagda çok degerli bi asset.
Sosyal ağlarda paylaş

abi herkesin her yerde dilediği gibi takılma opsiyonu olduğunu kabletmek de gerek yalnız.

4chan'da bi sürü deli var. ok.
ancak misal "instagramı hipsterlar kullanıyo kanka"
yok lan hipster olmayıp harbi cep telefonu ile güzel foto çeken de bi sürü adam var. ve şaka gibi ama sadece yemek fotosu falan da paylaşmıyorlar!!!

özetle bu işler hiçbir zaman 2+2=4 olmadı.

4chan'da vakit geçiriyor. vay gerzek vay! falan süperdoğru değil.

koyduğum iki alıntı vardı, sanırım 2sf önce... onları aslında o yüzden koydum. nasıl okullarda hocalar "zeki ama çalışmıyor!" diyorsa, aynı bunun gibi belli kalıplara göre düşünüp, sadece o kalıplara göre haberleri değerlendiriyoruz. ve bu kalıplar çok saçma ya.

deli çocuk bilgisayar oyunu oynuyormuş!!!! VUUUUUUU
arkadaşları çok introvert demiş!!! VUUUUUUUUUUUUUUU

lan caponların-korelilerin her gün, günde 4kere bu olayı yaşaması lazım o zaman be!
stereotype ınıza sokayım sizin
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

abi adamlar bu durumlara cozum olarak herkesin elinde bi silahla kendisini savunmasini sunuyolar. boyle bir beyinsizlik var ortada.

çok pis mantık bu ya.

"teröristler var, devlet bizi koruyamiyo, herkes silahlansın, kendimizi koruyalım"
"öğrenciler silah eğitimi alsın, birisi cinnet geçirip okulu taramaya kalkarsa kendi silahlarını çıkartırlar"
gibi şeyler sarfediyor amerikalılar.
polis, asker gibi güçlerin olmasının nedeni bu zaten, herkesin silahlanmasına gerek duymasın, özel eğitimden geçer özel birlikler olsun diye.

herkes silahlanmaya kalkınca canı sıkılıp okuldakileri öldürmeye kalkacak öğrenciler daha rahat bir şekilde silah bulacak.
silahlara ulaşım zorlaşınca, canı sıkılan öğrenci elini kolunu sallaya sallaya bir silah bulup okuluna götüremeyecek.
öte yandan herkese silah verdiğimiz durumda, her canı sıkılan önce silahını kullanacak.

ama işte neblim amerikalılarda böyle bi takıntı var.
illa en çok ben silahlancam hesabı...
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Myshkin said:

4chan /b/ den ibaret değil, genel olarak bakıldığında gayet az harbi sayko insan sayısı. onun dışında büyük bir kısmı da trollüyor ve büyütülüyor yani.

düzelttim /b/ diye o zaman.

Gerçi hala reddit vb gibi siteler varken 4chan'i manasız buluyorum da, konu o değil.

4chan iyi yer ya. kaynak bulmakta çok yardımcılar.
Sosyal ağlarda paylaş

PastorOfMuppets said:

Rewendor said:

Bu arada eleman 4chan /b/'dense gerçekten pek şaşırmam. Nerede bi boka yaramayan çer çöp insan var hepsi /b/'de. Gereksiz bi adam olmasa zaten orada takılmaz.

Güzelliği ve cazibesi o /b/'nin, anlayamadınız gitti.

İnsanların istedigini söyleyebildigi çok az yerden biri 4chan.

don alırken kimlik bilgilerinizi tamamen ifşa ettiğiniz bir çagda çok degerli bi asset.

İşte herkes istediğini söyleyebildiği için genelde en leş tipleri çekiyor. Onların sevgilisi haline geliyor. Daha kafası çalışan, düzgün, böyle manyaklıkları olmayan tipler zaten oraya ihtiyaç duymuyor.

Ya da şöyle ifade edeyim:

Paticik'ten birisi /b/'ye geçerse iki topluluğun da IQ ortalaması artar.

dasaaa said:

abi herkesin her yerde dilediği gibi takılma opsiyonu olduğunu kabletmek de gerek yalnız.

4chan'da bi sürü deli var. ok.
ancak misal "instagramı hipsterlar kullanıyo kanka"
yok lan hipster olmayıp harbi cep telefonu ile güzel foto çeken de bi sürü adam var. ve şaka gibi ama sadece yemek fotosu falan da paylaşmıyorlar!!!

özetle bu işler hiçbir zaman 2+2=4 olmadı.

4chan'da vakit geçiriyor. vay gerzek vay! falan süperdoğru değil.

koyduğum iki alıntı vardı, sanırım 2sf önce... onları aslında o yüzden koydum. nasıl okullarda hocalar "zeki ama çalışmıyor!" diyorsa, aynı bunun gibi belli kalıplara göre düşünüp, sadece o kalıplara göre haberleri değerlendiriyoruz. ve bu kalıplar çok saçma ya.

deli çocuk bilgisayar oyunu oynuyormuş!!!! VUUUUUUU
arkadaşları çok introvert demiş!!! VUUUUUUUUUUUUUUU

lan caponların-korelilerin her gün, günde 4kere bu olayı yaşaması lazım o zaman be!
stereotype ınıza sokayım sizin

Bir yerde haklısın, orada vakit geçiriyor diye manyak olacak diye bir şey yok. Ama istatistiksel olarak bu tür saçma sapan adamların genel olarak o civardan çıkmasını da tesadüf diye bağlayamayız, arada bir çekim olduğu ortada. Şu ana kadar toplam 10 kere ya girmişimdir ya girmemişimdir, her girdiğimde ilk sayfada leş şeyler gördüm. Ha kaçı cidden böyle insan kaçı sırf pislik olsun da güleyim diye yapıyor dersen orasını bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

killer için gelsin o zaman

http://media.tumblr.com/tumblr_lnuhhwBXBD1qg945w.jpg

Killer said:

PastorOfMuppets said:

Killer said:

4chande dalga geçiyolar katliamla ya nasıl bi ruh hastalığı. herifin biri meme yaptı postluyo paso

You must be new.

Killer said:

evet niye duygusal bi mesaj yazdım ki. paticik formatında olsun diye

ssh!

odaklanma sorununuz var sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

5-10 dakika önce tesadüfen CNN'de bir programın sonuna rastladım. şu peşpeşe gelen amerika'da ki katliamlar ile ilgili konuşuyorlar. dediler ki,"amerika'da sivillerin elinde 259 milyon küsür silah var ve bu da dünyanın en silahsever milletinin amerikalılar olduğunu gösteriyor(bizim milletin adı çıkmış)." durum böyle olunca bu türden olaylar kaçınılmaz oluyor. her sene 1-2 kez duyuyoruz amerika'da gencin birinin elindeki silahla bir yerleri tarayıp birilerini katlettiğini. ölen çocuklar için çok üzüldüm, özellikle ailelerinin perişan görüntülerini izlediğimde yüreğim burkuldu. kimse evlat acısı yaşamasın.
Sosyal ağlarda paylaş

PastorOfMuppets said:

Redeagle said:

"İnternet'e nasıl resim koyarlar" mı deniyor ._.? 4chan gibi çöp bir yer için hem de.

Dedi paticikten.

Herhangi bir coherent tartışmanın döndüğü yer yerine newfag yuvası HURR /b/ diye bakarsanız siteye böyle bahtsız beyanatlarda bulunmanız normal tabi.

Stay pleb.

Sitenin sahibi gelmiş, 4chan imajını kendi eliyle kurtaracakmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Gizli said:

dünyada o kadar insan ölüyor, o kadar çocuk ölüyor ki bu ölümlerde amerikanın payı çok fazla kimsenin umrunda değil.20 tane amerikan çocuk öldü diye obama ağlıyor,yas ilan ediliyor,tüm dünya çalkalanıyor

ya bsg

son derece haklısın. dünyayı yöneten amerika olunca kimisi samimiyetten ama çoğunluğu yaranmak-yalakalık görevini yerine getirmek(benim düşüncem)için yarışa girdi.
bizim abdullah gül obama'yı arayıp baş sağlığı dilemiş. eyvallah. ölüm ve hele de çocukların ölümü korkunç. ancak biz de 2 günde 1, 19-20 yaşında gencecik yürekler sönüyor pekaka ile çatışmalarda. hiç obama veya ondan önceki amerikan başkanları telefon açıp da bizim abudllah gül'e veya daha önceki cumhurbaşkanlarına baş sağlığı dilediler mi? ben duymadım hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...