Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bankalar ve performansları

GERGE

Öne çıkan mesajlar

hemen hemen bütün bankalarla çalışıyorum/uz hepsi şerefsiz ama özellikle akbank en önde bayrak taşıyanı bazı btmlerinde hesap özetinin çıktısını istiyorsun 0,50 kuruş kesiyor ufacık kağıt parçası için,kartsız işlemlerde para yatıracaksın yada havale hafta içi 5tl hafta sonu 10tl istiyor ama internet bankacılığı iyi..
hele şakirt bankalarından uzak dur amatör bankacılık nasıl olurun tanımını yapıyorlar.(bank asya,albaraka türk falan)

kısa kes senin tercihin ne dersen kesinlikle işbankası
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

hemen hemen bütün bankalarla çalışıyorum/uz hepsi şerefsiz ama özellikle akbank en önde bayrak taşıyanı bazı btmlerinde hesap özetinin çıktısını istiyorsun 0,50 kuruş kesiyor ufacık kağıt parçası için,kartsız işlemlerde para yatıracaksın yada havale hafta içi 5tl hafta sonu 10tl istiyor ama internet bankacılığı iyi..
hele şakirt bankalarından uzak dur amatör bankacılık nasıl olurun tanımını yapıyorlar.(bank asya,albaraka türk falan)

iyi de adam soruyor, hesap özeti istersen 50kuruş alcam diye.
habersiz kesmiyor sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

esekk kadar firmada her bankayla calısıyoruz ama işbankası hariç.acaip itici gelio herifler.

şahsi olarak ben olsam aradıgımda müşteri hizmetlerini aradığımda , konusabileceğim adam bualcağım bankayı tercih ederim.
finans kartı bendede var ama telefonla ulasmayı denemek beşiktaş maclarını izlemekten beter kanser sebebi.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Is Bankasi daha bir kere aramadi beni. Kendilerine limiti arttirdiklarinda bile aramadilar. Bir kere iki ay odeyemedim, yine aramadilar, bir sms yolladilar sadece.

Daha iyisi yokmus sanirim cidden.

aynısını yaşadım işte ben. 2 ay ödeyemedim, belki de daha fazla. 2 tane mesaj geldi o kadar.

Garanti öyle değil meselam. O hareketi göremezsin Garantide.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Dartanian said:

Bu finansbanktan hiç memnun olan olmamasına rağmen onunla iş yapmanızın nedeni nedir?

Ogrenciyken ilk aldigim kartti okul onu standdan. Yarin iptal ettiriyorum dedim zaten. Daha once borc temizleyememistim.

Şubeye gidip iptal ettiricen dimi ahahaha iyi şanslar diliyorum direk sert çık yoksa çıkarmamak için bin takla atıcaklar.

Bu arada işbankasının verdiği puanlar falan azdır böyle şekilli kampanyalar, reklamlar yapmaz ama en adam gibi çalışan sinirlerin bozulmayacağı bankadır. 4yıldır hiç kartımla ilgili bi problem yaşamadım.

Diğer bankalarda da düşük meblağlar olsa bile(aşırı düşük değil) sözünüzü geçirmeniz gerekiyor.

En son garanti bonus anneme 50tllik yıllık kart aidatı ücreti kesmiş ekstrede farkettik.Eğer bunu iptal etmezseniz emekli maaşımı ve kartımı iptal ettiriyorum dedi ve kart aidatı gün içinde iptal oldu.

Yani bu üstteki basit bir örnek ama kısacası bankanın oyuncağı olursanız hepsi rahatsız edici olur bi bankacılık öğrencisiyim sdfasd

Edit: Bugün bi arkadaşımla konuşuyoruz mesaj gelmiş finansbanktan. 1000tl kredi 60aylık vade ile.Arkadaşı cezbetti başvurdu hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

isbankasi ve ing bank kullaniyorum.

ing bank i o kadar kimse kullanmiyor ki su ana kadar tek bir kere ne bankamatik de, ne de subede sira almadim/beklemedim.
garanti ile anlasmasi da var bonus olarak kullaniyorum.

hizmette ikisinden de memnunum, isbankasinin musteri sayisindan memnun degilim.

bi de su cok dogru
senko said:

çok paran yoksa her banka aynı
Sosyal ağlarda paylaş

Garanti iyi falan değil yau.

Ben de adamların sanal kartını kullanabilmek için bi hesap açtırdım. "Öğrenci de olsanız hesap işletim ücreti kesiyoruz; otomatik ödeme talimatı verirseniz kemseyiz" diye çakallık peşindeler hala. Bende garantideki hesapta para tutmuyorum. Hesapta para varsa direk sanal karta aktarıyorum. Ordan da çekemiyolar para =)

Ayrıca adamlar ankara içinde Yaşamkent şubesinden, ankara içinde başka bir şubesine 20 lira gönderebilmem için benden 80 lira ücret talep etmişliği var. Sonra dolmuşa atlayıp bankaya gitmiştim. Gidiş dönüş 5 lira ödedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

akbanka benim de gıcığım var
Sosyal ağlarda paylaş

Phoenixlin said:

Garanti iyi falan değil yau.

Ben de adamların sanal kartını kullanabilmek için bi hesap açtırdım. "Öğrenci de olsanız hesap işletim ücreti kesiyoruz; otomatik ödeme talimatı verirseniz kemseyiz" diye çakallık peşindeler hala. Bende garantideki hesapta para tutmuyorum. Hesapta para varsa direk sanal karta aktarıyorum. Ordan da çekemiyolar para =)

Ayrıca adamlar ankara içinde Yaşamkent şubesinden, ankara içinde başka bir şubesine 20 lira gönderebilmem için benden 80 lira ücret talep etmişliği var. Sonra dolmuşa atlayıp bankaya gitmiştim. Gidiş dönüş 5 lira ödedim.

valla bende aynısı yaptım sanal kart için garanti şefaf kart aldım, ama sanal kartı iş bankası kullanıyorum, sitesi daha kolay kullanılıyor bence, ayrıca şubeye gidince gıcık olmuyorum,

garanti safi çakallık peşimde, birde teb...
Sosyal ağlarda paylaş

Slint said:

Vakıf'tan uzak dur da. Adamlar haftada bir arıyor, meşgule atıyorsun tekrar arıyorlar falan. En sonunda yeter artık diye sesimi yükselttim, "ben bütün bigilerinizi görebiliyorum, daha ilk defa aranıyorsunuz" diye yalancı muamelesi yapıyorlar.

bankadan gelen aramayı -daha dogrusu çagrı merkezlerinden-açmadan mesgule atarsanız tekrar aranacaklar listesine düşüyorsunuz açıp hemen kapatın en iyisi.
çalışan da kaç defa mesgule düştügünü degil başarılı aramaları görüyordur büyük ihtimalle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...