Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) (Mangadan spoiler vermek yasaktır)

Walrus

Öne çıkan mesajlar

ShadowFury said:

Bu sezon 12 bölüm gözüküyor, wtf?

50 bölüm çıkaracak kadar malzeme olması lazım, niye böyle bi hıyarlık yapmışlar ki?
ED yi filan görünce plot exposition/flashback arcına kadar gelirler herhalde diyordum. Bayağı erken kesicekler herhalde.

Sonraki sezonlar çabuk gelse bari.

Abi ilk sezonu sıkıştırsan düzgün pacing'le 15 bölüm eder zaten, kısa ve öz hep daha iyi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Mangaya 2 yıldır ara vermiştim de dün gece okudum kaldığım yerden, diyeceğim o ki ch30larda anime, ch91 çıkmış ve hikayenin sonu ufukta değil hala, yeni açıklandı herşey 80lerde. Hiç durmadan bu sezon üstüne 1 sezon daha koyabilirler ve üstüne yer kalır. 2020lerde biter ancak manga bu gidişle, anime de sürer daha.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

ShadowFury said:

Bu sezon 12 bölüm gözüküyor, wtf?

50 bölüm çıkaracak kadar malzeme olması lazım, niye böyle bi hıyarlık yapmışlar ki?
ED yi filan görünce plot exposition/flashback arcına kadar gelirler herhalde diyordum. Bayağı erken kesicekler herhalde.

Sonraki sezonlar çabuk gelse bari.

Abi ilk sezonu sıkıştırsan düzgün pacing'le 15 bölüm eder zaten, kısa ve öz hep daha iyi bence.

34 chapterdan 25 bölüm çıkarmışlardı, pacingte sıçtıkları bölümler olsa da aksiyon kısmı başladıktan sonra akıp gidiyordu.

Şimdi ch91 de manga. 2 tane 25 bölümlük sezon sığar. 12 bölüm cidden az.
Bir de aynı pacingle giderlerse sezonun ch50 civarında filan bitmesi lazım, orada final olarak kesebilecekleri yer yok sanırım. Yani daha doğrusu önemli de olsa bu arc biraz mini arc gibi kalıyor, sonraki main arcı bitirselerdi keşke.
Gerçi sonraki sezon için çok beklemezler, bunun hemen ardından gelir diye tahmin ediyorum/umuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

29

kuledeki kısımları burada eklemişler, iyi bari. atlamamışlar, günahlarını almışım.

nanaba-san. :( levi'nin bütün ekibi gitti ya.

pis ymir ya, herkesin ölmesini beklemeyeydin.

bu arada ed'i güzel yapmışlar ama ortaçağ minyatürleri gibi. söylemeyi unutuyorum kaç haftadır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...