Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Underrail

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

al fabet duygularıma tercüman olmuş ama bir yandan da utanmaz developer strawman yapmış onun üzerinden. oyuncusuna laf yetiştireceği yerde in-game map yapıverseydi.

bir de 2016 yılında artık oyunlara boş konteynır konmasın lütfen. içinde 1 adet mermi kovanı olanları demiyorum, tamamen boş olanları. iki adım ötesindeki tıklanamayan dekor olan aynı varilden tek farkı size vakit harcatması.
Sosyal ağlarda paylaş

üstümde giydiğimin ağırlığı önemli değil benim açımdan, diğer şeylerden feragat ederim yani isterse 0 weight olsun ama %5 bile daha az koruyorsa pasgeçerim. iki tane zırh taşımayı bıraktım zaten.

o noktaya gelemedim hani, tichrome bir bar buldum da onunla denedim, 10 lvl önce kullandığım steel gibi ama heat resist var. napayım heat resist'i millet beni bir stun sırasında iki burst bir sledge ile yatıracakken. o dediğin noktadan çok uzağım zaten gümbür gümbür geliyor physical dmg adamları hızlı indirmezsem. oyunun başında anti-rifle kevlar ile öyleydim ama dmg'ler arttı malum.

hani tichrome herşeye biraz verse gene eyvallah da sadece heat yani. e onu tungsten de veriyor yani marifet değil. tungsten her bakımdan daha iyi de işte str meselesi.

metal armor progress'i cidden tam bir facia. ya bir stat boşa gidecek endgame'de ya da endgame'e kadar upgrade yok.

ayrıca şunu da söylemem lazım, mech damage yememek mech damage üzerinden verilen debuff'ları ortadan kaldırıyor ki o sayede daha da büyük dmg'yi ortadan kaldırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sludgeli adamı sen burstlesen diğerlerine karşı da adam gibi kevlar yapsaymışın daha etkili olurmuş o zaman.

dediğin kadar zorlanıyorsan combat öncesi caltrop ve gas/cryo atabilirsin. yol kalmadıysa harika damage/debuff, yol varsa da adamları zorla bir noktaya topluyorsun kafalarına molotov/bomba vs yiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

sledge'liyi burstlüyorum da büyücü stun atarsa (thicc skull'a gidiyorum) yeniyor o çekiçler yani, olmayan şey değil. low shield emitter mermilere karşı yardımcı oluyor bayağı ama malum melee silahlara pek işlemiyor.

zorlanmıyorum şu halimde de mech resist & threshold lazım, gidip de tichrome yapıp lvl 5'teki seviyeme çekersem zorlanırım yani. test ettim, tichrome 30 quality gerisinden geliyor steel'in. tungsten'e karşı hafif olmak dışında bir avantajı yok. bir de quest'e bağlamışlar şaka gibi, sanki bulunmaz hint kumaşı.

kevlara tekrar dönmeyi de düşündüm ama onun yerine metalde resist'leri yükseltmeye çalışıyorum, metalde başka threshold'lar ve yüksek dmg'ye karşı resist'le adaptasyon şansı da var crit filan gelirse.

neyse şimdi yeni bir set yapacağım da elektrik ve cold için birşeyler ayarlamaya gerek var mı diye düşünüyorum, büyücüler hariç bunları sallayan görmedim gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam o gruplarda çok zorlanıyorsan bi stealth seti taşı yanında, haritada stealth gez adamların yerini bulup position alınca ilk turnu sen al, sniperla aimed at zaten yatıyor büyücüler. Juggernaut/Last stand heavy armor buildiyle stun yesen bile sana ciddi damage verebilecek bişeyin olmaması lazım physicalda.
Sosyal ağlarda paylaş

axe, yok zorlanmıyorum da dediğim gibi tichrome'a downgrade yaparsam zorlanırım, oradan çıktı bu sohbet esasen. stun'a dayanabiliyorum full hp'den garip crit filan olmazsa. tichrome heavy armor kılığında med armor çünkü. ikonu ve adı en güzel, (super steel ne ya lol, havalı bir isim olsaymış bari) performansı en rezil.

masticore, ben persuade ile barış yaptırdım onlara. (persuade üzmedi şimdiye dek, iyi ki almışım) o kadar seviyorsa farelerle yapsın bebek.

vendorlar resetlensin diye oyunu açıp gidip tünellerde alt+tab'layıp bekletiyorum ya, topkek. kapalıyken timer işlemiyor malum.
Sosyal ağlarda paylaş

vay hileci noob.

Masticore said:

1-rat master ne vardi ona kizi veren oldumu o questte?
2- mech warrior'lar vardi bi merkezde. Onlar icin calismaya basladim , O nokta da saveler silindi oyun gitti benim. Mech'leri biz de kullanabiliyormuyuz ileride ?

1

1- persuasion lazım sanırım onun için. veya hathor'u wipelamak

2- hayır
Sosyal ağlarda paylaş

of gauntlet ne iğrençmiş ya, sonunda bitirdim ama. bir kere baştan başlamam gerekti amazement'ta çok oyalanınca. ikinci deneyişte de 10hp ile rakip runner lever'a 2 tile ötedeyken çekebildim 10 kere load ettikten sonra. hatta hal 9000 achisi geldi o sayede lol.

zırh yok, üstüne 2 bandaj ve 1 hypo ile koşturdu bütün gauntlet'i. oyunun geri kalanında fışkıran hp item burada yok resmen.
http://i.onionstatic.com/avclub/4424/75/16x9/960.jpg
sarı jumpsuit iyiydi ama lol.
Sosyal ağlarda paylaş

işte neyin nerede lazım olacağı belli olmuyor, persuade son arena maçını kurtardı lol.

persuade ile ratking leather'ı aldım, o da son arena maçında -71 offensive skills yememi önledi de o sayede ilk turn'de bitirebildim maçı. ilkinde bitmezse devamında imkansız zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Onu özellikle elektronik eşyada yapıyordum ben, silah zaten fazlasıyla bulunuyor her yerde. Bazı yüksek stat isteyen parçalar ciddi kar getiriyor tabi, 3 loot silahla vendor parasının yarısını topladığın yerde tek craftla tüm parası + kurşunlarını alabiliyorsun.

@arcane 2-3 check var upper underrailda bunlarla karşılaştığın, persuadele geçiyorsun bi tanesini, ilerde düşman olmayıp kendi motivelerini falan anlatıyorlar. Düz pata küte girince konuşamıyordun bile. SGSte de bi iki tane olması lazım, keza world üzerinde de var ikna edip öldürmediğin insanlardan genel bits&pieces lore alıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

boşuna uğraşmışım super steel ile, tam bir çöp. 154-134-124 quality platelerle çıkan setin threshold q90 steel set threshold'undan düşük. tam bir komedi. 9str verip tungsten gitmek lazımmış en baştan bu kepazeliğe günler harcamak yerine.

bir oyunda da bu kadar çok emek verip bu kadar kötü sonuç aldığım bir yatırım hatırlamıyorum, indie alıp oynayan bende kabahat. popoyla gameplay tasarımı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...