Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Underrail

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

evet onları diyorum. :p neyse senin dediğin gibi vest'e param yetmedi, kendim craftladım bir tane optimum olmasa da. hemen sonra oyun raider'ların ortasına koydu lol. onu giymemiş olsam geçmem imkansızdı mekanı. neyse ki raider başganı el bombasıyla kendi ekibini kendine aggrolayıp sledgeciye tek attı da kalanları immune immune dövdüm yeni crafted rifle ile.

ama evet optimum build ve item için uğraşmayan insanların çok zorlanması normal, ben de build hazırlamasaymışım dövünürmüşüm kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

junkyard'a gitmedim henüz, omega facility var oradayım halen. secbotlarla kapışırken geri gidip AR ve vest craftladım, çok farketti. leather & smg yetmemeye başlamıştı.

bir de hit chance bayağı düşük ya, melee range burst bile %95 görmüyorum ancak %85 filan. uzaktan tam hakgetire. ancak tek atış filan. pe9, guns modified 49. skill yükseldikçe rahatlayacak mı bu hit chance?
Sosyal ağlarda paylaş

stealth tutmadı tabii 0'ken de, o tüfek 5mm olduğu için bulunduracaktım yoksa dmg zayıf unique'lerin genelde. neyse artık.

dövüşmeden almaya çalışınca imkansız da, öldürebiliyor muyum diye deneyince de beş kere öldüm sanırım kazanana kadar. normal gerçi, alakaları yok stat ve ekipman olarak şimdiye kadar karşılaştıklarımla.

yalnız crippling strike'tan tiksindim cidden. tek mugger bütün depodan fazla reload ettirdi. melee range %13 hit chance topkek. napalım yumruk mu sallayalım dedirtti.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Sam AR craftlarken 70 total apye göre düşün, commandoyla birlikte 3 burst atacaksın. Farelere ve dandik raiderlara göre değerlendirme, ilerde sağlam resistance ı olan grupları böyle alacaksın. O yüzden en uygunları şu tabloya göre

http://www.underrail.com/wiki/index.php?title=Assault_Rifles#AP_cost_table

9 ap/burst overkill ve avantajı olmuyor. 10-11-12 kombinasyonları için yüksek lvl malzeme gördün mü at stashe. Bide treni tamir eder etmez gidebildiği bütün büyük hublara gidip craft malzemesi avına çık. Aynısı heavy armor için de geçerli ama asıl farkı AR yaratıyor tabi.

neyse 3 saat filan vendor gezdim sanırım ama yaptım bunu. %61 smart bonus, 33ap burst. yokediyor direkt. yanına 16ap single shot için bir AR daha aldım hedefe 7 mermi sıkmak gerekmediği durumlar için. zırh takımı ve emitter da yeniledim. regen vest bulamadım sadece BÜTÜN dünyada, neyse artık bir dahaya o da. neyse bu gene götürür birkaç level sorunsuz.
Sosyal ağlarda paylaş

yok düşük levelda junkyard'da bir kere görmüştüm, sonra 10 lvl boyunca görmedim bir daha herhalde. demin aldım bir tane görünce direkt. vendor tablosunda kesin ultra nadire ayarlamış adam.

ama dediğin mesela boot spring için geçerli, movspeed veren ayakkabı almamıştım "ben daha iyisini yaparım np" deyip 5 lvl önce, lakin o comp hiçbir yerde satılmıyordu. bugün lvl atlayınca ilk defa çıktı 15'te iki vendorda birden. ama gene 5 lvl önce almaktan caydığım botlar daha hızlıydı, neyse artık. :/

stealth düşürdüğü için stealth char oynayan bilmez ama uçuruyor direkt. adam demiş "run mode bulamıyorlarsa boot spring yesinler" resmen.

tam ihtiyacım olan herşeyi alıp üstüne 7k coin artık rahatım derken baktım ki random quality super steel plate tanesi 3k gold ve quest zincirinden sonra.

Sosyal ağlarda paylaş

mechanics'i kökledim işte, hemen şimdi craftlayamam belki ama o para çıkana kadar craftlayacak hale gelirim herhalde.

kevlar kullanıyordum mermi sıkanlara ama onu depoya koydum steel'i yenileyince, critlemeyen mermilere karşı o kadar iyi değil ama carry weight cidden sıkıntı oldu. 180 limit, yola 120 ile çıkıyorum tedbiren yanımda herşeyden bitmeyecek kadar taşıyayım diye. ağır bütün lootu kırdığım halde doluyor hemen.

gerçi firearms ve armor hariç para eden loot yok, armor da ağır olduğu için silah taşıyayım diyorum ama 2-3 silah alıp doyunca vendor yanındaki varil her geldiğimde boşalacağına doluyor. hoş gerçi taşıdıkları para yetişmiyor, şu anda o sıkıntı var. general goods ve medicine'i sömürecek loot yok pek, pahalı şeyler almıyorlar hep yan sanayi.

yani börtü böcek olarak burrower gördüm henüz, onu da emitter ile bloke ettim zehirleme atağını. elektrik, cold filan bunları gümbür gümbür yiyorum bir defansım yok. lakin beni esas combatta yenen şey şu anda stun yemek, thicc skull cidden lazımmış ama hala alamıyorum. bugünkü aklım olsa başka şekilde başlardım doğrusu. vendor olayı bu kadar yormasa inat edip yeni char açardım herhalde.

ya o 30k coin'i azmedip yapardım ama herhalde eriteceğim kazandığımı lol. oyun büyük kazık atmış ama metal armor giyenlere, giymeyenlerin 10 katı filan para gömmen lazım ve mercantile da işe yaramıyor (puan vermedim gerçi ama farketmezmiş pek satış fiyatını etkilemediği için) çünkü vendordan almıyorsun ama vendora sattığına bakıyor.

çıkan sonuç umarım tatminkar olur çünkü wiki sayfasında 70q super steel 50q tungsten'den kötü neredeyse. 9str olmadığı için tichrome umarım iş yapar o arada diyordum ama o da tam çöpmüş.
Sosyal ağlarda paylaş

30k charon pickpocketing olmadan zor. zenginsek ticaretten yapmadık sdf.

devamlı charon, medicine ve ammo pickpocketlıyorsun. oyunun pickpocketing sistemi güzel. random roll yok. devamlı puan yatırmazsan bir yerden sonra çalamıyorsun. komple dump gerektiren skill de değil. nasıl throwingde vurmaya yetecek kadar veriyorsan bunda da soymaya yetecek kadar veriyorsun. eksiği ise komple hırsız değilsin. sadece yan kesicisin. high risk high reward yok. sürümden kazanıyorsun. nadiren 300 charon taşıyan lord görüyorsun. o da bir tabanca parası değil zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...