Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

O nerden cikti kacirdim mi ki ?

İlk o 5 kişiyle karşılaştıklarında "You..." gibi bir tepki geliyor. Belli bir tanışıklıkları var grupla ama onlardan olduğunu sanmıyorum. Belki flashbacklerle o grubun da eskiden Ricklerin grubu gibi olduğunu, yavaş yavaş insan öldürmeye başladıklarını ve bu hale nasıl geldiklerini falan gösterirler.
Umarım öyle bir seneryo olmaz zira epey saçma, her zorunluluktan insan öldüren kafayı sıyırıp ölü cesedin üzerinde baltayla tepinecek demek değil öyle bir ortamda asdf

Sopalı zenci modern apokaliptik Aang bildiğin şu an, sopası uçurtmaya dönüşüyorsa tam olacak.

Carol inanılmaz op oldu umarım nerf gelmez :(

Carl'ın manitanın W'lerden olduğunu mu düşünmeliyiz şimdi? Ajan mıymış?

Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Ya iste no killing vs murder all bolumuydu bu, carol vs sensei.

İkisi de birbirinden beter.

Biri saldırganların kaçmasına göz yumuyor, öteki de eli ayağı bağlanmış adamı öldürüyor. Hani adamı tutsak alıp bunların nerede üslendiklerini, kaç kişi olduklarını falan öğrenseler daha yararlı olmaz mıydı? Ama yok, ben çok sertim herkesi öldürürüme bağlamış.

Sosyal ağlarda paylaş

donatello çok mal ya. salgının ardından yıllar geçmiş, eski tonton edebiyat öğretmeni chaotic evil olmuş bu hala kendimiz için küçük küçük iyilikler yapalım, her yer pony olsun kafasında. salağın sopayla dalması da o yüzden zaten, stun atayım da ölmesin diye düşünüyor sanırım.

süpürgenin püskülünü çıkarmış adam dövüyo.

2. bölüm:
yalnız silahların armoryde olması işe yaradı lan. yoksa öldürdüklerinden lootladıkları silahlarla direk alırlardı mekanı. age of empires köylüsü direk mekandaki eski tayfa.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...