Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

JestersTear said:

Birlikte yaşadıkları 5-6 yaşlarında olan çocukları düşünmek yerine otobüse koştura koştura kaçıyorlar, tam bir sığırlık sen bu sığırlığı haklı buluyorsan diyecek lafım yok paşam.

el kadar bebeyi ulu orta bırakıp kimsenin aklına bile gelmemesini de kabul ediyorsun zaten rahatlıkla, e süpermiş o zaman hayat sana güzel be aga.

Ha aynı yazımda Governor'ın 3 dakika içerisinde Hitler'den daha etkili konuşma yapıp 20 yıllık paralı askeriymiş gibi o insanları komuta etmesini de yazmıştım ama bunun da doğru olduğunu bildiğin için o konuya değinmemişsin, afferim.

haklı değil gerçekçi, ikisi aynı şey değil.

değinmedim çünkü zaten önceki sayfada kendim söyledim onu. işte bu yüzden başlığın son mesajına atlamamak lazım. :p
Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:

Komutan said:

Sam said:

son bölüm

gov'nah da belasını buldu sonunda nihayet. artık oradan da mermi yedikten sonra kurtulmaz. yazık o millet de tam malmış, kimse "abi durun napıyoruz" demiyor.

Geçen sezon sonundaki saçmalığı hiç yapmasalar, bu gördüğümüz saldırı Governor ve Woodbury'deki adamlar tarafından yapılsa daha mantıklı olurdu. Oradaki adamların Governor'a bağlı olmaları anlaşılabilir bir şey, ama bu ekibin aralarına yeni katılmış bir adam için böyle bir çatışmaya girmeleri çok mantıksız.

Maalesef hayır

Silah sesini duyduk ama governorın vurulduğunu görmedik. Bence silahı doğrultan hatunu governorın adamlarından biri vuracak ve adamı sürükleyerek kurtaracaklar. Pansuman yapacaklar herif geri gelecek falan. Mişon salağı, kessene herifin kelleyi, ya da kolunu bacağını kes, zombi olsun takılsın. Hey allam ya. :(

abi governorun artık yaşaması için de bi sebebi kalmadı ki zaten. bi comeback yaptı, ailesini kaybetmişti yeni aile buldu, tekrar hayata tutunmaya başladı vs. tekrar bi çuval inciri berbat etti, çocuk öldü, anne artık gov.dan nefret ediyor. Aynı bokları bi daha comeback yapacak şekilde tekrarlamazlar, ya da aşırı gerizekalılar, yaparlar bilemem. O yüzden %99.9 öldü.

JestersTear said:

abi Governor yoksa bu diziyi kimse izlemez ki, herkes Governor vs Rick için izliyordu ölmüşse izlemenin ne anlamı var ki bomboş bir dizi olur, amaçsız.

lol wat?

Sırf governor öldü, Rick ve saz arkadaşları hapisaneden sktir oldular diye dizinin düzelebilme ihtimalini sevdim ben. İlk sezon ne governor vardı ne bi yerleşim vardı taş gibiydi. Ne zaman civilized hayat başlıyor dizi boka sarıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Soru

abi dun o piskopat kiz dier kizlara kacmayin silahlanalim derken ellerinden bitanesinde bebek yokmuydu? veya bebekli bi sahne vardi tam hatirlamiyorum

bozdu

abi icine ettiler son bolum ya. bu salak governor un ilk basta herifin kelleyi ucurmasi onun yerine mischonu ucurmamasi cok sacmaydi hadi diyelim rick e daha cok zarar vermek istedigi icin hershelli kestide ulan mischon kacti hic saga sola donup bakmadi ustune ustelik o zombi olayi neydi ya topragin altindan cikti kizi kapti isirdi ve herseyi gectim o kari nasi buldu onlari abi 5dk da :) acaip acaip sacma sahneler koydular hic begenmedim son bolumu insallah ilk sezon gibi toparlarlar bu hapisane olayindan sonra

Sosyal ağlarda paylaş

HotLine said:

bozdu

abi icine ettiler son bolum ya. bu salak governor un ilk basta herifin kelleyi ucurmasi onun yerine mischonu ucurmamasi cok sacmaydi hadi diyelim rick e daha cok zarar vermek istedigi icin hershelli kestide ulan mischon kacti hic saga sola donup bakmadi ustune ustelik o zombi olayi neydi ya topragin altindan cikti kizi kapti isirdi ve herseyi gectim o kari nasi buldu onlari abi 5dk da :) acaip acaip sacma sahneler koydular hic begenmedim son bolumu insallah ilk sezon gibi toparlarlar bu hapisane olayindan sonra

hershel daha çok seviliyor. o yüzden. mişon kaçarken de çatışma vardı. ne ara dönüp mişon kovalayacak. kolay mı. kadının bulması da haritadan. geçen bölümlerden birinde işaretliyordu adam haritada bir yeri. kadın da napıyorsun filan diye soruyordu. aptal değilse düşünür yani. üstüne silah sesleri geliyor. bulması zor değil.

Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

HotLine said:

bozdu

hershel daha çok seviliyor. o yüzden. mişon kaçarken de çatışma vardı. ne ara dönüp mişon kovalayacak. kolay mı. kadının bulması da haritadan. geçen bölümlerden birinde işaretliyordu adam haritada bir yeri. kadın da napıyorsun filan diye soruyordu. aptal değilse düşünür yani. üstüne silah sesleri geliyor. bulması zor değil.

abi kadin o bolgeye yeni gelmis birisi nasil bilsin o haritanin yerini hadi bildi diyelimde ne bilim onu gectm ordaki zombi sahnesi baya sacmaydi mesela en sacma sey cocuk kendi kendine oynuo kadindan 30metre uzakta madem tek basinasin cocugu al yanina yani boyle bi sacmalikmi var ki ztn 1 bolum once cocuga zombi saldirmisti. sacmalik otesi mischon olayinida gectm cok onemli deildi de mesela tank ile saldirdilar bi tutturamadilar bide sozde tanki kullanan adam millitary de gorev fln yapmisti. governorun bu eski triplerine girmesini hic acmiyorum ztn 2 bolumde adam ordu toplayip geldi hapisaneye kadar. sacmaladilar abi:))

Sosyal ağlarda paylaş

abicim tank ile ne tutturamaması? adam headshot atmaya çalışmıyor ki? sallıyor içeriye öylesine.

harita olduğu sürece bulabilir kadın. 2-3 gündür dışarda değiller. 3 bölüm geçmiş olabilir ama o arada zaman akıyor.

bir de çocuğu yanlız bırakma konusuna gelince de. governer buraya gelemezler filan dedi. toprak altından çıkacağını nerden bilsin. kimse tahmin edemezdi. çocuk cenabet çıktı. yapcak yok.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...