Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Okullarda kılık kıyafet serbest

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

Kaede said:

meh kim takar trdekini

http://files.myopera.com/chieejzarn/albums/6850832/moe%20175186%20hanasaku_iroha%20jpeg_artifacts%20kishida_mel%20matsumae_ohana%20seifuku%20thighhighs.jpg

bunların gittiği gün bir çağ kapanır ama

bu kapanır
tayt sezonu açılır... yeni meyve veren gençler. ergenlerimiz esasen tutmak zor olucak

HMMPPFFSss yeni bir fetiş doğuyor!
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Llama said:

benim var valla...
kızlar hemen diyor ane bunu dün giymemişmiydin sen diye.. modacı hepsi mubarek

abi cok stresli ya. düşünsene 3-4 saat giymişsin gömleğini sadece ama kızlar gene aynı giysiyi mi giydin demesin diye değiştirceksin tertemiz giysini.

meendis olunca böyle dertlerin olmuyor
yine mi aynı tshirti giydin diyen bir router görmedim ben daha...
veya console'a same_tshirt_exception basan bir kod.
Sosyal ağlarda paylaş

photographer said:

döndürcen aga
aynı gömlek kravatı iki gün üstüste giyme
bi gün giy, araya başka giy, sonra o ilk gün giydiğini atma kirliye bi gün daha giyersin, sonra 2. gün giydiğini de 4. gün giyersin :D

Bunu benden başka düşünen yoktur derken olamazzzzzzzzzzzzzzzz
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten giymeyi beceremeyenler vardı iyi oldu. Artık hergün okuldan yırtık gelen kazak vs uğraşır dururlar veliler. Ayrıca gri takımın altına turuncu ayakkabı giyenler, Ayakkabı bağcıklarının birini pembe diğerini sarı yapanlar, Beyaz gömleğin için cıtlak pembe tişört giyip gelenler vs vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

Bundan 15 sene önce sorsam , hepiniz zorunlu kıyafet kalksın derdiniz. Şimdi kalkınca da , neden kalktı , zararları ne vs. gibisinden sorgulamaya ve eleştirmeye başladınız. Sırf muhalefet olmak için olmayın bence. O nedenle bu ülke bir 20 yıl daha RTE yönetiminde gider. Çünkü muhalefet yok. Sadece olmak için olanlar var. Onlarında mallıklarını halk görüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

@janis,

Ortaokul ve lise çağındaki kafamız ile şimdiki arasında fark olduğu için olabilir mi?
Bende o dönemler istiyordum serbest kıyafet ama şuanda düşüyorum ve gereksiz geliyor.

Zaten eğitim haricinde gereksiz tüm işlerle kafasını yoran, uğraşmayan, sorgulamayan bir toplumuz birde o yaştaki çocukları kıyafet yarışına sokmak bu yaşımda gereksiz ve anlamsız geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

kavurma said:

FAKİRLER okumasın o zaman abi, sadece parası olan okusun anasını satayım. yazık lan.

Anadoluda böyle problemler yok. Bu tür problemler sadece İSTANBUL da var. İstanbullu kendini şehirli görüyor ama bence türkiyenin en rezalet yeri.

İstanbulda geliri olmayan zaten okutamıyor. Bakın tür mahallelere semtlere maksimum orta 2 terk bebeler. İlkokul mezunu çok.

Aile eğitimsiz olunca nasılsa parada yok ayağına çocuğada işliyor bu. Baba okula gönderse bile puşt okuldan kaçıyor derse gitmiyor.

Birde ben Safranboluluyum mesela bizim oralarda iyi okul süper lisedir, anadolu lisesidir, fen lisesidir. Doktorlar, Mühendisler bu tür liselerden üniversiteye yol alır. Ama gel görki istanbulda devlet okullarının hali içler acısı.

Çocuğum var 3 yaşında hep devlet okulunda okusun diye hayal kurardım taki doğana kadar. Şimdiden doğa kolleji ile anlaşma yaptım şu sene okula başlayacak diye.

istanbul bitmiş daha da geriye gidiyor ama kimsenin haberi yok.

istanbulda gelir seviyesi düzenli olsa neyse. her kesim birbirinden alakasız. aklına esen istanbula göç ederse böyle olur tab i
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...