Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mesai saatleri degisti

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Adalet, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Kültür ve Turizm, Maliye, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme bakanlıkları ile Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nda çalışma başlangıç ve bitiş saatleri 08.30 - 17.30 olarak belirlendi.

Başbakanlık, diğer bakanlıklar Genelkurmay Başkanlığı ile kuvvet komutanlıklarında ise çalışma başlangıç ve bitiş saatleri 09.00 - 18.00 olarak tespit edildi.

Belirtilen kurumlara bağlı ve ilgili olmayan kurumlarda da çalışma başlangıç ve bitiş saatleri 09.00 - 18.00 olacak.

Söz konusu bakanlık ve kurumlarda öğle dinlenme saatleri ise 12.30 - 13.30 olarak düzenlendi.

http://onedio.com/haber/memurlar-ise-erken-baslayacak--47751
Sosyal ağlarda paylaş

Yol parası olarak verilen 70 tl kesildi
fazla mesai adı altında ödenen memura ek gelir olarak verilen ödeme kesiliyor (ocak itibari ile )
Adliyeler girişine memurun mesaiye geliş gidişini kontrol amaçlı parmak okuma sistemi getiriliyor

Sözleşmeli memur sayısı arttırılıyor

Tehlikenin farkındamısınız ??

Ve ben bir hususu merak ediyorum diyelimki bir gün metrobüs arızalandı ertesi gün eşim rahatsızlandı sonrada ben böylelikle 3 gün geç kalmış olacam direk kınama cezası mı alacağım ?
Sosyal ağlarda paylaş

Katibim said:

Yol parası olarak verilen 70 tl kesildi
fazla mesai adı altında ödenen memura ek gelir olarak verilen ödeme kesiliyor (ocak itibari ile )
Adliyeler girişine memurun mesaiye geliş gidişini kontrol amaçlı parmak okuma sistemi getiriliyor

Sözleşmeli memur sayısı arttırılıyor

Tehlikenin farkındamısınız ??

Ve ben bir hususu merak ediyorum diyelimki bir gün metrobüs arızalandı ertesi gün eşim rahatsızlandı sonrada ben böylelikle 3 gün geç kalmış olacam direk kınama cezası mı alacağım ?

mazeret iznin yok mu onu kullan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...