Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Can Sıkan Polis Kontrolleri

dEaThMooN

Öne çıkan mesajlar

Joker said:

gerçekten arabayı açmazsan ne yapabilirler yasal olarak haklarımız nelerdir bir bilen varsa söylesin, kuralına göre atarlanalım.

kız arkadaşımla tartışırken yunus polisleri çevirmişti, o sinirle -nörde örömö körörönöz diye bağırmıştım, sarışın yunus bağyan nazikçe mahkeme kararını gösterip, önleme-arama kararını her ay düzenli olarak İstanbul Adliyesinden aldıklarını, aynı kararın bütün ekiplerde olduğunu söyleyip döt etmişti beni. çevirmeden sonra bağyan polis yüzünden yine tartışmıştık manitayla. ulan ne kaltakmış. bak nerelere geldi konu. yani aramaya mani olmak suç galiba
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Neden rahatsız oluyorsunuz anlamıyorum. Kimsenin anlında yazmıyor uyuşturucu kaçakçısı ya da terörist diye. Kontrol yapmasalar niye boş duruyorlar deriz, kontrol yapılınca da bana yapılmasın.

Ben her şekilde yardımcı oluyorum arama yapan polislere. Adamlar teşekkür ederek salıyorlar ardından. Yapılan aramalar senin benim güvenliğimiz için. O kadar takılmayın.

ya yok bazıları can sıkıntısından yapıyor izmirde. dışarda içmeyi seven bilir. gerçi onun cezası var sanırım artık. bi kere polis bira şişesi sayıp çarpı 82 tl arkadaşlar demişti. sonra çekirdekten aldı kpss muhabbeti yaptık.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

34 plakayla bu muameleye denk gelmişsindir bi de.

van'daki ortalama üstü araçların hepsi 06 plakaydı
nedenini oturup düşünün bakalım.

şu çok doğru yalnız. bizim diyarbakırdaki akarabalar hep istanbul plaka alıyorlar. izmir'e falan gezmeye geldiklerinde oranın plakasıyla adım başı durduruyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

yok asayiş çevirirse arar trafiğin arama izni olmayabilir belki, benim başıma gelen bir olay arkadaşla içioruz saat gece 3 felan oldu en yakın açık market benzinci var o saatte çıktık epey alkol var ama faça yerinde benzincide çok yakın.

Tam gelioduk çevirme varmış bide ne ehliyet ne kimlik var üstümde ayamda terlik vardı hatta sdf çevirdiler ehliyet sormadı ruhsat sormadı adam kimlik sordu yok dedim isim verdim kimlik bilgisi verdim bi kaç tane arabayı aradılar sonra bıraktılar devam edip biramızıda aldık eve döndük.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

34 plakayla bu muameleye denk gelmişsindir bi de.

van'daki ortalama üstü araçların hepsi 06 plakaydı
nedenini oturup düşünün bakalım.

Van'da daha çok polis kontrolü olması çok normal, zira sınır şehri, kaçakçılığın allahı yapılıyor, ki zaten polis de göz yumuyor bir kısmına gördüğüm kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

barnacle said:

vaperon said:

Neden rahatsız oluyorsunuz anlamıyorum. Kimsenin anlında yazmıyor uyuşturucu kaçakçısı ya da terörist diye. Kontrol yapmasalar niye boş duruyorlar deriz, kontrol yapılınca da bana yapılmasın.

Ben her şekilde yardımcı oluyorum arama yapan polislere. Adamlar teşekkür ederek salıyorlar ardından. Yapılan aramalar senin benim güvenliğimiz için. O kadar takılmayın.

ya yok bazıları can sıkıntısından yapıyor izmirde. dışarda içmeyi seven bilir. gerçi onun cezası var sanırım artık. bi kere polis bira şişesi sayıp çarpı 82 tl arkadaşlar demişti. sonra çekirdekten aldı kpss muhabbeti yaptık.

Dışarda içmenin cezasını polis nasıl kesiyor? Devletin bununla ilgili bir sınırlaması var mı? Bir de trafik dışında bir polis sana şu kadar tl ceza diyebiliyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

Polis karşısında ezilip büzülenleri anlamıyorum. Bir de öyle yapınca polisler de bir moda giriyor iyice (zaten o mod için polis olmuş bir çoğu). Haklıysanız bazı sınırları aşmadan söyleyin lafınızı, konuşun rahatça; çekinmeye ezilip büzülüp karşılarında her dediklerine eyvallah demeye hiç gerek yok. Terbiyesizlik etmeyin, saçmalamayın, mantıksız konuşmayın yeter.

yol vermedi diye ağzını burnunu kırdılar adamın. 2 gün maaş kesme cezası aldı polisler ki kamera görüntüleri var dövdükleri anın. daha neyin haklılığından bahsediyorsunuz yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

Son eylemli 1 Mayıs'ta kafede oturan yaşlı adamın kafasına polisin gidip bi tane indirdiğinin görüntüleri bütün kanallarda yayınlandı. O polisin canını bile sıkmadılar. Acil servisinin önüne gaz bombası atan polislere dokunmadılar, hamile kadını yerde sürükleyip çocuğunu düşüren polise dokunmadılar, kaçan çocuğa beş el ateş edip öldüren polise dokunmadılar.

Ülkenizi medeni bir yer sandınız galiba?
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Son eylemli 1 Mayıs'ta kafede oturan yaşlı adamın kafasına polisin gidip bi tane indirdiğinin görüntüleri bütün kanallarda yayınlandı. O polisin canını bile sıkmadılar.

polis mimimim dediğiniz polis:

http://www.youtube.com/watch?v=n8zFYPAwqd8

ki bu gene bir metre ötesinde kamera var diye bi tane tokat atmakla yetinmiş, kamera olmasa beş dakika sonrasında o adamın ağzı yüzü kan içinde kalmış halini görürdük
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...