Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Don't Starve

sabonis

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

17. gün öldüm bu arada onu yazdıktan sonra usaıhdasud her ölüşünde progress level alıyorsun kaç gün survive ettiğin ve yaptıklarına göre sanırım ve yeni karakterler açılıyor. bütün karkaterin farklı özellikleri var ama önceki oyundaki researchlerin kalıcı yani tekrar o researchleri yapman gerek kalmıyor.

Değişiyor bu bir sonraki update ile.

Research point kavramı kalkıp, prototip geliyor. Yani her yeni oyunda herşeyi baştan yapmaca
Sosyal ağlarda paylaş

hem örümceklerden ama özellikle nestlerinden düşüyor, her nestte belli sayıda örümcek var ama nestteki bütün örümcekleri çıkarmadan nesti patlatabiliyorsun (farklı boyutları var nestlerin çok çirkin şeyler olabiliyor en büyüklerinde 8 li spawnlar gibi). ufak ölçeklilerde vurduğunda spider spawn olacak spiderlara aldırmadan neste vurmaya devam edersen daha fazla spider çıkmadan nest patlar, sonra spiderları kesersin. tabii bu senin en az 30-40% wooden armor'a denk geliyor :P

söylemiyo unutmuşum, hatchling düşebiliyor onları plant edersen onlarda büyüyor hem örümcek hem de nestlerden alabiliyorsun spider silk. fakat benim yaptığım gibi farmların arasına koyma basein içinde gece çıkıp seni yiyor örümcekler. "ateşe yaklaşmazlar" diye düşünme benim gibi gayet yaklaşıyorlar :P
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Ya yok samanlık gibi yerlerin ortasında kaldım aşağı gidiyorum yok sağ sola gittim yok. Çölde kaldım yani bir nevi :)

aynısı bana flint konusunda oldu, oyunun başında 15-20 tane flint topladım saatlerce oynadım sonra taş kesmem gerekti baktım flint bitmiş 2 gün dolaştım 1 tane flint bulabildim, 1 tane daha bulsam taş kesecem daha onlarca çıkarıcam ama 2 gün aldı 2. bulmam :p
Sosyal ağlarda paylaş

aynen öyle. ben kampı yakların oraya kuruyorum, bir yandan tezek topluyorum farmlar için, diğer yandan çalı çırpıyı kökünden söküp kampa yerleştiriyorum. en son 50 ye yakın olmuştu ikisindende, gece olunca odun yakmayı unutmuşum benim kız alev alınca bütün herşey yandı 3 saniyede :(

balık bu arada sanırım en iyi besin kaynağı sadece swampda olması kötü çünkü swampda odun yok ateş yakamıyorsun. yanında götürmen gerek. arıcılığa daha giremedim ama map zannettiğimin 4 katı falan büyükmüş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...