Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Don't Starve

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Oyunda tarlaları kurup 2-3 arı kovanı yaptın mı bitiyor adeta?

Sandbox oyun iyi güzel hoşda bir noktadan sonra "Eeee, şimdi?" diyip sıkılıyorsun ki bu oyunda da o noktaya ulaşmak oldukça kolay. Sıkıntıdan buraktım oyunu, 8-9 saat anca idare etti beni.

Bu oyun için bir amaç, son lazım...
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben şimdi oynuyorum ama yapıalbilcek şeyler cok sınırlı ve az hemencecikte son seviyeye gelebiliyorsunuz [ oyunda kürek yapıp yeri kazıyın cıkan şeyi science machine in içine atın 20 puan veriyor ] bu kadar mı oyun? Mesela gun geçtikçe daha yeni icatlar buluyormu karakter ? birisi uyuyunca yeni şeyler buluyor falan demişti ne kadar doğrudur bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Fakkoo said:

ya ben şimdi oynuyorum ama yapıalbilcek şeyler cok sınırlı ve az hemencecikte son seviyeye gelebiliyorsunuz [ oyunda kürek yapıp yeri kazıyın cıkan şeyi science machine in içine atın 20 puan veriyor ] bu kadar mı oyun? Mesela gun geçtikçe daha yeni icatlar buluyormu karakter ? birisi uyuyunca yeni şeyler buluyor falan demişti ne kadar doğrudur bilemiyorum.

Belliki korsan sürüm bu seninki çünkü oyun daha beta ve her hafta yeni bir içerik ekleniyor. Şu an en son yağmur geldi mesela kış mevsimi güncellemesinden sonra.

Uyumakla alakası yok, science machine in içine birşeyler atmakta kalktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorularımdan da anlaşılıyor. Şu an sepette steamde ekli ama minecraft gibi geniş bi craft yelpazesi olmadığı için oyun ne kadar ileri gidilebilir?
ve her harita değişiminde tekrar 0 dan başlamak pek akıllıca birşey değil.Eğer böyle bir sistemi varsa satın almicam. Yapılan şeyler baya bildiğin sınırlı sayıda o yüzden soru sorup birşeyler bekliyorum ama sizde de maşallah iq dünyanın çekirdeğinde sürünüyor

ne yazdığınıza dikkat edin, ilk ve son uyarı. -sam
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...