Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

just another best games list

Suark

Öne çıkan mesajlar

listede eve, starcraft, deus ex, left 4 dead, no one lives forever, ultima online, left 4 dead 2, quake 3, doom, the longest journey, monkey island, max payne, fallout, unreal tournament, morrowind, half-life 2, half-life, borderlands, beyond good & evil, planetside var, bunlar güzel şeyler,

ama sims, league of legends, torchlight, counter-strike, lego star wars 3, skyrim, torchlight 2, dishonored, swtor varken sanitarium, planescape torment, vampire the masquerade bloodlines, quake 1, quake 2, max payne 2, dungeon keeper, portal, portal 2, kotor 2, nwn2: motb, x-com ufo defense, america mcgee's alice, the curse of monkey island, bastion, the chronicles of riddick, clive barker's undying, mount & blade, jedi knight 2: jedi outcast, freespace, the last express, system shock 2 gibi oyunları içermemesi ayıp.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hiç bir top game listesi insanları memnun etmeyecek, çok ayrıntılı bir kategorizasyon sistemi olmadığı sürece her zaman orada bir torment, bir dark forces eksik kalacak. olsa bile böyle bir sistem, yine eksik kalacak oyunlar.

bin yıllık pc gaming tarihi 2 satırlık bir best game listesine dökmek gibi bir ütopya'yı hala nasıl bekliyorsunuz aklım almıyor.

yani bone, oturup "bak şunları koymamışlar" bile yazmak nasıl boş geliyor anlatamam. biraz daha kassan adım gibi eminim 50 oyun daha bulurdun oraya yazacak. sonu yok abi bunun.

en acınası olanı da sonra topiclerde mevzu çıkıyor, bilgisayar oyunları için millet birbirine giriyor.
neyi seviyorsanız sevin işte siz. napcanız listeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:
yani bone, oturup "bak şunları koymamışlar" bile yazmak nasıl boş geliyor anlatamam. biraz daha kassan adım gibi eminim 50 oyun daha bulurdun oraya yazacak.

sana ne lan, sen önce bi izmirde yüzünü göster de... doom 3'ü bile remake ettiler sen yoksun.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Black-ice said:
yani bone, oturup "bak şunları koymamışlar" bile yazmak nasıl boş geliyor anlatamam. biraz daha kassan adım gibi eminim 50 oyun daha bulurdun oraya yazacak.

sana ne lan, sen önce bi izmirde yüzünü göster de... doom 3'ü bile remake ettiler sen yoksun.

olum erasmudayım ulen. sen gel buraya party hard oluruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Hala sevdiğiniz oyunun en iyi oyun olduğunu düşündüğünüz için her açılan topiğe böyle aa bu da yok olmadı şimdi diye yazıcaz çare yok.

Ben nasıl en çok oynanan oyunun lol olduğuna hasiye diyorsam kabul de etmek lazım yani böyle saçma sapan oyunların listede başı çekmesine.
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

Hala sevdiğiniz oyunun en iyi oyun olduğunu düşündüğünüz için her açılan topiğe böyle aa bu da yok olmadı şimdi diye yazıcaz çare yok.

Ben nasıl en çok oynanan oyunun lol olduğuna hasiye diyorsam kabul de etmek lazım yani böyle saçma sapan oyunların listede başı çekmesine.

bana yazdıysan,
bu da ayrı bir klişedir, "siz sevdiğiniz oyunları yazıyorsunuz sadece qq" meselesi. yoo, ben sevdiğim oyunları yazmıyorum, en iyi oyunları yazıyorum. sadece sevdiğim oyunları yazsam çok fazla sevdiğim oyun eksik yazmış olurum,
bi de bazıları çok ayıla bayıla oynamadığım ama kalitesini takdir ettiğim oyunlar olmakta.

lol en sevdiğim dota-stili oyunu, ama en iyi oyunlar arasına girmeyi haketmediğini düşünüyorum. ona gelinceye kadar tonla yazacak pc oyunu var, planescape torment de başını çekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...