Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Ekmek said:

Lol un skillcapi yazı tura atmakla aşağı yukarı aynı olduğu için doğru da, hon un mm sistemi diye bişey yoktu ki, kazanırsan +5 kaybedersen -5, 50 ratingden ötesini de eşleştirmiyordu işte.
Yarın ders arasında yazarım valve den teklif gelirse.

Occam's razor miydi adi böyle biseydi heralde. Bazi seyleri kurcaladikca bok ediyosun basitken daha kolay.
Sosyal ağlarda paylaş

Iste o oyun senin sinif atlama oyunundu,kacirmissin firsati. O oyunu kazansan bi üst kademeye atlicaktin ki kolay kolay düsülmüyor da. Karisik bi mm sistemi var hala tam cözemedim ama o tarz oyunlarda direk kalibre degisiyor yenersen. Bir de karsida moronlar doluyken kaybetmeyi basarinca cok fena düsüyoruz bu da genelde dost kazigi kaynakli oluyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:

Iste o oyun senin sinif atlama oyunundu,kacirmissin firsati. O oyunu kazansan bi üst kademeye atlicaktin ki kolay kolay düsülmüyor da. Karisik bi mm sistemi var hala tam cözemedim ama o tarz oyunlarda direk kalibre degisiyor yenersen. Bir de karsida moronlar doluyken kaybetmeyi basarinca cok fena düsüyoruz bu da genelde dost kazigi kaynakli oluyor :)

Aynen böyle bir olay var, yalnız işin saçma tarafı bazen lose streak arasında da geliyor bu tarz oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sınıf atlama vs tamamen bir yanılsamaca, oyunda herkesin rating'i var ama sınıfı yok. Oyun herhangi bir sınırlama koymuyor maç ararken. Ama mantık çerçevesinde yüksek ratingliler genelde yüksek ratingli'yle eşleşir.

Fakat oynanan maçın seviyesi var high/very high vs. diye. Bu ortalama oyuncu seviyesine göre. Gidip de yüksek ratingli bir adam 4 tane noob'la pary kurarsa normale de denk gelebilir. Puppey'nin high maçta kaybettiğini gördüm arkadaşlara denk gelmişti, niye çünkü 2 tane rezil adamla party kurup gelmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...