Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

danke
gaza gelip box missionunu aldım gezegene ındım falan sonra koyamadıgımı farkettım sdfdsa
Bright said:

Aurora da Mustang de starter shipler. Modele göre özellikleri de değişebiliyor. Entry-level combat, freight ve exploration amaçlılar. Mustang'in Racing variantları da mevcut(Gamma/Omega).

Ship Matrix'den gemiler hakkında genel bilgiye ulaşabilirsin(Geri kalan bilgilerin çoğu yanlış, hatta bazı gemilerin screenshotları dahi yanlış o açıdan referans olarak kullanma).

2 tip benzin var, Hydrogen Fuel ve Quantum Fuel. QF quantum jump yaptığında harcıyorsun, HF Afterburner ve Boost yaptığında azalıyor ama biraz geri kazanım da oluyor uzun süre dokunmazsan. İstasyonda gemin landing pad üzerindeyken ve kokpitte otururken Mobiglass'ı açıp ingiliz anahtarı ikonlu sekmeye tıklarsan Refuel/Rearm/Repair yapabilirsin gemine. Balistik silah kullanıyorsan mermiye para harcama yalnız, gemiyi istasyonda storelayıp geri çağırdığında fullüyor mermiyi oyun şu an ve mermi fiyatları inanılmaz gereksiz şekilde pahalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

Xenocide said:

Gemideyken interaction mod (F) 'a basınca gemi duruyo falan dinlemiyo basıyo gaza. herkeste böyle mi yoksa bende mi bi sıkıntı var?

Var öyle bir saçmalık, arada throttle max. oluyor garip şekilde.
2 patch sonra FM değişeceğinden çok önemli bir bug değil.

2 patch sonra :D 2 çeyrek sonra desek daha iyi olur
Sosyal ağlarda paylaş

Hat'ın birine Throttle Zero bindingi koydum ben, motor sesi gelince basıyorum. Ben de öyle çok çarptım ya. Çift joystick zaten throttle genelde 0 cruise speed'de bir yere gitmiyorsam.

PO'ya inerken özellikle ilk Armstice Zone'a girişte bir kere arttırıyor throttle'ı, bir kere de landing padlerin orda arttırıyor. Kamerayı içten dışa geçirince de gene full throttle veriyor çok sık. Quantum jump çıkışı gene throttle full oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyuna herhalde 3. Bi travel yontemi gelecek. Şu an arccorpa gitmeye calisiyorum da, yaklasik 10 dakikadkr quantum traveldayim. Ki bu ayni sistem icinde. Sistemler arasi nasil gidilecek acep.

Elite'deki frame shift drive saniyodum bunu ama sanirim supercruisemuş

lel bi bug var herhalde. benim arccorp'a gidemiyor olmam gerekiyordu sanırım ama nasıl olduysa QD çalıştı. Ama şimdi geri dönemiyorum çünkü her yer out of range dsfg gezegene de gidemedim zaten, QD'den çıktığı yer gezegenden 1000 km uzakta ve QD için too close diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

https://giant.gfycat.com/ImpoliteVacantCrow.webm

Niye hapis olsun ya, bas self destruct'a kalk PO'dan.

Büyük gemiler sistem içi daha hızlı gezebiliyor Quantum Driveları daha hızlı olduğu için.

Sistemler arası geçişler Jump Point'lerden gerçekleşecek, onlar için Quantum Drive'ın Jump Drive'a upgrade olmuş olması gerekecek gemide Jump Drive yoksa.

Bir de Jump Point'lerin gemilere göre boyutları var. Senin gemine uygun boyuttaki Jump Point'in yerini biliyor olman gerekli, onun yerini de Exploration ship'leri bulup satacak.

Son PTU patch'inde Quantum Drive'ların boyutları değişmiş bazı gemiler için. Cutlass S2, Caterpillar S3, Connie S2 olarak güncellenmiş.

Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

Lopeth said:

çoğu quest en az 2 milyon km uzakta çıkıyor, nasıl gidicem oralara ya

https://www.youtube.com/watch?v=fI6Lj2wa0Oc

video alakasız biliyorum qt yi

taa 2 milyon km uzakta çıkıyor quest marker, ona calibre felan edilmiyor, etrafında da başka marker yok

3 yılda uçulur düz uçsam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...