Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

1 saat kadar stabil bi oyun oynayabildim. anlık donmalar falan hariç fps 50-60 civarıydı hep. bi görev yapıyodum, dönüş yolunda yedim nihayet crashi sfgd

bu da kayaların falan üstüne sorunsuz çıkabildiğimin ss'i hahah. herhangi bi yere takılmadan veya mapin içine düşmeden tırmandım. bu bi başarıdır SC için.

Benim Flying Brick de uzaktan bakıyo öyle.
https://preview.ibb.co/hNsodp/SC.png
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

performansta artıs var mı? dl edeyim mi? yoksa oğlanın askerliğinimi beklicez

var ama ptu ile uğraşma derim. stabil yarım saat oynayınca seviniyorum.

bi de diğer playerların sayısı artınca yine düşüyor fps. bi tane constellation aquila'nın yanına geldim 20'lere düştü falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

abi daha önce var mıydı bilmiyorum da, oyun esnasında ekranda çok silik bir şekilde bi kod yazıyor, ekranın orasına burasına hareket ediyor sürekli.

ulHWfJF
RNNUZKl

falan diye devam ediyor. ne bu?

Evocatilerde vardı bu diye biliyorum. NDA olduğu için video foto çekip paylaşanları yakalayabilmek için bu tarz bir watermark basılıyordu. PTU'da kaldırmayı unutmuşlardır belki.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

abi daha önce var mıydı bilmiyorum da, oyun esnasında ekranda çok silik bir şekilde bi kod yazıyor, ekranın orasına burasına hareket ediyor sürekli.

ulHWfJF
RNNUZKl

falan diye devam ediyor. ne bu?

Watermark

NDA'yi bozan evocatileri yakalamak için koydular
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun Virtual Memory ve RAM olarak toplam 30 GB civarı storage kullanıyor. Anlık donmalar arada swap olurken yaşanıyor, ancak 16 GB RAM, güzel bir SSD(850 EVO veya muadili) ve orta/üst seviye güncel bir CPU kullanıyorsanız(6 çekirdek ve üzeri) donmalar oldukça minimal durumda, pek sıkıntı yaratmıyor.

Arada instancelar patlayabiliyor, o zaman nefes alsanız crash vermeye başlıyor oyun, server side da bir memory leak var muhtemelen. Yeni instance'a geçince düzeliyor.

Ekran kartı da 970/1060 ve üzeri genel olarak yeterli. SSD, RAM ve CPU hala optimizasyon az olduğu için bu dönem daha öncelikli. Tabi gene de min. req. RAM 16 GB oyun için, altı baya sıkıntılı oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...