Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

Live'da FPS PTU'dan yüksek. İstasyonlarda 70-80 görmeye başladım ben 1440p'de(1600X/Vega64). Combat da rahat yapılıyor server ömrünü tamamlamadıysa.

Oyunu Launcher'dan launch'ladıktan sonra Error 15006 timeout yerseniz login serverlarıyla alakalı bir sıkıntı, bir çözümü yok. Tekrar tekrar launchlamaya devam edin, eninde sonunda girersiniz oyuna. Çok fazla crash yemiyorsunuz zaten oyundayken, saatlerce sürüyor bir session.
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

Live'da FPS PTU'dan yüksek. İstasyonlarda 70-80 görmeye başladım ben 1440p'de(1600X/Vega64). Combat da rahat yapılıyor server ömrünü tamamlamadıysa.

Oyunu Launcher'dan launch'ladıktan sonra Error 15006 timeout yerseniz login serverlarıyla alakalı bir sıkıntı, bir çözümü yok. Tekrar tekrar launchlamaya devam edin, eninde sonunda girersiniz oyuna. Çok fazla crash yemiyorsunuz zaten oyundayken, saatlerce sürüyor bir session.

anlatmis...
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

1 kere calıstırabıldım
PERFORMANS BAYA ARTMIS

MASTENG COK GUZEL OLMUS BU OYUN OLMUS OLM

derken bi aya gidem dedim, tam indim o sırada client gitti falan dedi. indim gemiden hoooop sonsuzluga

Abi yok bu performans artisindan sonra benim umutlarim ciddi yeserdi. Her seyi bitirseler optimizasyon 1 sene surer emeniko diyodum, bu kadar kisa surede baya ilerleme almislar. Olcak bu olcak
Sosyal ağlarda paylaş

olcak olcak evet dun doya doya oynuyordum

sımdı sorularım var
mustang onceden fighterdı şimdi taşıyıcı olmuş?
aurora kargo yeri vardı simdi fighter olmus?

Mustang modeli çok güzel olmus bu arada.

şimdi mining her gemide oluyo mu?
onun dısında benzin bitince satın alıyoruz dımı :D
Sosyal ağlarda paylaş

Aurora da Mustang de starter shipler. Modele göre özellikleri de değişebiliyor. Entry-level combat, freight ve exploration amaçlılar. Mustang'in Racing variantları da mevcut(Gamma/Omega).

Ship Matrix'den gemiler hakkında genel bilgiye ulaşabilirsin(Geri kalan bilgilerin çoğu yanlış, hatta bazı gemilerin screenshotları dahi yanlış o açıdan referans olarak kullanma).

2 tip benzin var, Hydrogen Fuel ve Quantum Fuel. QF quantum jump yaptığında harcıyorsun, HF Afterburner ve Boost yaptığında azalıyor ama biraz geri kazanım da oluyor uzun süre dokunmazsan. İstasyonda gemin landing pad üzerindeyken ve kokpitte otururken Mobiglass'ı açıp ingiliz anahtarı ikonlu sekmeye tıklarsan Refuel/Rearm/Repair yapabilirsin gemine. Balistik silah kullanıyorsan mermiye para harcama yalnız, gemiyi istasyonda storelayıp geri çağırdığında fullüyor mermiyi oyun şu an ve mermi fiyatları inanılmaz gereksiz şekilde pahalı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...