Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supernatural (2005) - The CW

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Memphis7 said:

barbu said:

fena bölüm değildi ama sonu çok iyiydi.

lotr alıntısı :D alıntı yaptıgının fakrında msın diyene kadar ciddi ciddi koydular sandım o sözleri

yıl 2013 hala lotr repliklerini ezbere bilmen ciddi ciddi düşündürdü beni
20 yıl sonra da bilinecek o kadar acik alıntılar. Ona reddedemeyecegi bir teklif sunacağım gibi.

Ama yıl 2013 teması artık devasta degil. Hele yanlış kullanımda daha da körü oluyor. Ama olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

Bu ne la

Ya tamam Turkcell Süperlig Sam hiç ölmesiiin ammaaa baydı be artık, Crowley tam imana gelecek cehennemin kapıları kapanacak hadi vazgeçelim. Kaldı ki, bu kardeşler defaatle cehenneme filan gitti geldi, Sam ölseydi ve daha sonra Dean onu hayata geri döndürmenin bir yolunu bulsaydı on numara olurdu, şu haliyle ne anladım ben bu sezondan

Tek hoşuma giden tarafı

Carry on my wayward son

Sosyal ağlarda paylaş

Yahu biraz gelişme

Koskoca 1 sezon sadece melekler cennetten düştü. Şimdi şeytanların eli daha güçlü. Gelecek sezon meteron ne ayak? Melekler ne olacak? Vs gibi sorularla gelecek sezon belki bizi daha iyi bir sezon bekliyor olacak. Fakat koskoca bir sezon finalini alakasız boş izlemişiz.

Neyse en azından gelecek sezon iyi olma ihtimali arttı.

Fakat

şu saatten sonra hiç inanmıyorum. Sadece finale kafa yorcaklar hep bir sora ki sezona sorular bırakacaklar diziyi kurutabilecekleri kadar kurutacaklar reytingler sıfıra inene kadar. Bence böyle olacak.

Sosyal ağlarda paylaş

bütün sezon uraştıkları şeyi yapmamaları böyle olmadı yani. Sam öleydi cennete gideydi sonra geri aşağı düşeydi fln. Hani o kadar trial draması döndü döndü sora hiç bir şey olmadı.

ama meleklerin düşmesini güzel yapmışlar.

Gerçi geçen sezona göre baya toparladılar yani her türlü. İnsanın bi beklentisi olmayınca kötü gelmiyo bölüm asdf

Arrow'un finali daha güzeldi ama her türlü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...