Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 2

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Hiç GS'nin BJK için 6-0 günleri düzenlediğini görmedim. Hem de deplasman da atmış. Gerekte yok zaten böyle ezikliği giderecek günler düzenlemeye. İşte başkanı bu olan taraftardan ne beklersin.

Kabul edin işte ne kadar eskidi artık denilsede üst üste 4 sene şampiyonluk,avrupa da 2 kupa hazmediyorsunuz. Divan da başkanı UEFA Kupası için tasadüfen alınmıştır diyor ezikliğe bakın. En çok kupa kazanan takım.Daha ne olsun.Üstüne de Kadıköy de alınan şampiyonluk kupası eklendi asdfgasdfg. Tek maçlık galibiyetler ile sidik yarış yapıyorsunuz.

Gerçi tek maç üzerinede ellerinde birşey yok. Kendilerini kandırıyorlar. Madem tarih önemli alın size babası.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Fenerbah%C3%A7e_0-7_Galatasaray
Sosyal ağlarda paylaş

Selçuk hariç çok iyiydi. Girdiği gibi takımın bütün dengesi bozuldu. 5 dk daha erken girse 2-2 bile olurdu. Böyle güzel futbola çürük yumurtayı katıp rezil etmenin sebebi ne hiç zaman anlıyamıyacağım sanırım.

Az süre kalmış olsa bile Salih'i alabilirdi. En azından bir mesaj olurdu oyuncuya. Oyuncu şuan son girdiği maçta yaptığı aslında gayet normal olan bir hatayı gözünde büyütüyor olabilir. Salih'i alması demek hocanın o maçı unuttuğu mesajını verebilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bir gazetecide çıksın şunu araştırsın nolur ya.85 dakika fıstık gibi top oynamışız, zevkin doruklarındayım direkler şutlar pozisyonlar falan çok güzel LAN O SELÇUK NE OLM!resmen 5 dakikada geri pasları olsun taca attığı top olsun golde yediği aptal çalım olsun göz zevkimin içine etti. niye son 5 dk bu adam oyuna giriyor şu gizli anlaşma mıdır nedir biri çıksın araştırsın azizin askerliği ile uğraşçaklarına!
Sosyal ağlarda paylaş

stadda izledim ben de, taraftar özlemiş takımı, çok güzeldi atmosfer. gayet güzel top oynadık, selçuk girdikten sonra gol yememiz de kreması oldu asdkjashg
sow yardırmaya devam ediyor, gökhan yine çok iyiydi bi de sezerin golüne çok sevindim, başkası atsa bu kadar sevinmezdim sanırım, bu adamın bize çok faydası olcak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...