Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount&Blade II: Bannerlord

progamer

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...

yeni eklentiler sadece sancaklar ve yeni merc tipleri galiba. o acidan bayagi bir hayal kirikligi 1.0.0 (multiplayer seylerine bakmadim onu not edeyim)

loot cesitliligi yazmislar az denedim, orada bile belirgindi dusuk tier olmayan zirhlar, warhorselar falan. dukkan dukkan gezmeden esi dostu bayramliklarla giydirebilecegiz gibi duruyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

1- Unitelerde bulunan bazi silahlar hala satilmiyor sanirim, mesela Battania'da aramama ragmen hicbir dukkanda falx bulamadim. Multiplayer oynarken secebildigin bazi silahlar hala yok. Ozellikle polearm ve 2h blunt secenekleri cok kit.

2- Party ekraninda kendimi cavalry olarak siniflandirilmaktan nasil cikaririm? Yayan olmak birsey degistirmedi. Oyuna gore nedense atli olarak degerlendiriliyorum, ve bu durumun party compositionla baglantili bonuslara etki etmesinden endise duyuyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

en yüksek tier silah ve zırhlar okuduğum kadarıyla 5000+ refah, smithy, tannery vs gibi şeylere göre zaman içinde yapılıyormuş. ben de uzun süre en iyi bizans zırhını aradım mesela, sonunda yapan bir şehir buldum. oyun ilerledikçe kendini geliştirebilen şehirleri kontrol etmek lazım.

geçen ay bayağı oynadım ama şehirlerini aldığım faction 0 fiefle 5 tane paralı asker faction tutup, sonra savaş ilan edip 20-30 kişilik svirsinek gibi 20-30 partiyle köylerimi yağmalıyor, yakalıyorum barış yapıp sonra cd geçince bir daha aynı şey. havadan para özümsüyorlar herhalde 2 yıldır, hiçbiri değiştirmedi çünkü taraf. 200 elit karafraktla 20 recruit partisi kovalamaktan sıkılıp başka oyunlara geçtim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...