Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount&Blade II: Bannerlord

progamer

Öne çıkan mesajlar

multi nasıl olacak acaba.

ben siege modunu yakın zamana kadar hala oynuyordum. warband'in verdiği adam kesme hazzını başka oyun veremiyor.

zıplama eğilme tırmanma olayları kötüydü. onları düzeltseler yeterdi zaten dsfs.

online ise biraz daha ilgi çekici ögelerle süslenmeli. bi de kantır gibi para kazan item al sistemini sevmiyordum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

online ise biraz daha ilgi çekici ögelerle süslenmeli. bi de kantır gibi para kazan item al sistemini sevmiyordum ben.

Hakkaten multinin en kötü yani bu çok bayık. Singleplayer gibi stat ve equipmenti karakrere özgü yapsalar mesela,sonra harita üzerinde falan gezinebilelim ordan siegelere katilalim falan. Ne güzel olur.
Hazır yapılmışı var gerçi, c-rpg modu. Al koy işte onu komple, biraz da geliştir, fıstık gibi multi olur. Napoleonic ve vikings de moddu bi zamanlar. Yapılmicak şey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

1257 güzel mod ama harita çok büyük olduğundan etraf baya boş gözüküyor. Bi tek o yönünü beğenmemiştim ben. Ama lance recruitment diye bi sistem vardı, tavernden merc tutar gibi levy recruit ediyodun tek tuşla, köy köy gezmekle uğraşmıyodun güzeldi o sistemi.

Onun dışında Floris, Prophesy of Pendor, Perisno ve Sands of Faith bu dörtlü güzel bence. A Clash of Kings modu da güzeldir. Gerçi sırf GoT settings olduğu için güzel, onun dışında pek bi olayı yoktu benim oynadığım versiyonda. Şimdi nasıldır bakmadım hiç.

Florisin mekanikleri güzel, diğer 3'lünün de armorysi güzel. Eğer ordaki itemları florise aktarabilirsen çok tatlı oluyo floris.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi üretim hızı vs artmaz, sadece daha erken çıkar çünkü %20'si hazır haliyle çıkar. sonra map expansion dlc gelir. sonra yeni faction'lar. at-avrat-silah dlc'si falan.

Ama şaka maka bu adamlar dlc yapsın abi ya online için başka bişey için, ben bu adamlara para kazandırmak istiyorum. işlerini bu kadar iyi yapıp da bu kadar mütevazi kalan adamlar bu ülkede ve dünyada da çok az.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

O diil de canım çekti. Var mı önerebileceğiniz bi mod? 1257 AD'yi çok övdülerdi de latince ünite isimleri falan vardı bi türlü çözemedim onu.

en çok oynadığım mod o oldu, hatta vanilladan çok oynamışımdır rahat. tamamlanmış en son hali şahane. ingilizce isimlere değiştirebiliyorsun setup sırasında, ayarı vardı. forumunun faq'ında yazıyor olması lazım ayarı.

hatta diyeceğim o ki şu mb2 çıktığında en üzüleceğim şey 1257'deki ortaçağ setting'inden kopmak olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...