Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount&Blade II: Bannerlord

progamer

Öne çıkan mesajlar

bliksem said:

KillJoy said:
Aslında şu single game'e co-op falan getirseler, çok acayip bişi olabilir.

ALLAHUEKBER.

gelmiş geçmiş en efsane coop modu olur arkadaşınla haritada kendi krallıklarınızı kurmak, sonra belki ihanet falan etmek. monopoly'nin claymore'lusu olur resmen.

Ya şunu MB'yi ilk gördüğümde istemiştim. Sene 2016 oldu. Hala bir oyun firması akıl edemedi. World Map turn based olur. Combat'ta reale geçersin. Bir şekilde yaparsın işte.

Daha geniş siege gameplayi:
https://www.youtube.com/watch?v=iObwq1WaxQ8

Khergitleri merak ediyorum ben aslında. Acaba atlı okçular inatla ok atmamaya, atarlarsa dağlara taşlara, uçan kuşlara sıkmaya devam edecekler mi?

Ya bir de şu siegeler modlamaya o kadar geniş imkan sağlıyor ki... Kim tanıyodu bunları forumda? Cüceydi sanırım. Adamı hasta etmesinler çıkarıyolarsa çıkarsınlar. 2017 Q2 demişler sanırım bir yerde. Atı avratı hazırladık, Braveheart olmak için oyunun çıkmasını bekliyoruz resmen. Ayıp ya.
Sosyal ağlarda paylaş

benim anlamadığım, oyun temelde aynı gözüküyor. hayır eminim içeriğini epey genişletmişlerdir eyvallah ama sonuçta sıfırdan tasarlamıyorlar. mekanikler, gameplay falan zaten hazır, sadece cila geçiyorsun. neden bu kadar uzun sürüyor? bütçe de var üstelik, dünyanın parasını gömdüler ilk oyundan. bi de yani bu kadar bekledikten sonra, "bakın siege getirdik, fazladan catapult var kaleden parçalar düşebiliyor, bi de world mapi genişlettik alın" diye ilkinin cilalısı çıkarsa küfür üstüne küfür yerler.

ben şahsen bu kadar bekledikten sonra hayalimizdeki persistent online play'i falan beklerim hani
Sosyal ağlarda paylaş

derinlik, detaylar ık bık eyvallah da - yüz yüze kombat neden hala bu kadar vasat abi. sıfır noktasından hala kılıç sallayıp adam öldürüyorsun. oyunun diğer aspectleri çok iyi olduğu için dert olmuyor ama o kadar para, yeni proje, o kadar ekip kurmuşlar - neden bu tarafını hiç geliştirmiyorlar oyunun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
ulan istediğimi yapmışlar sandım, okçular ha şurayı oklayın emri verme gibisinden ama yok arkadaş yok... abi siege'de hem saldıranken hem de defansta en önemli birlik ranged'ler ya onlara nereye saldıracaklarının emrini neden veremiyoruz hala?.. Bir de süper düşünceler var misal o kapının üstündeki delikten taş atma gibi ama neden self servis abi, neden orada o taşları atan adamlar yok. upgrade olsa (ki vardır muhtemelen) yağ falan dökülse ordan, ama işte auto olacak ben gidip oradan taş alıp tek tek attıktan sonra manası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...