Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

amsterdamdayım.

Zevkesiri

Öne çıkan mesajlar

-Deno- said:

abi ilk 45 dakika 'ehehehe bu ne lan topkek gibi yedik, sağlam adamlarız tabi etkilemiyo' modunda geziyorduk, 46. dakikadan bir başladı ki amman yarabbi. apple store'da ipad'lere bakarken ipadler içinde iç içe başka ipadler görmeye başladım. noluyo lan diye sokağa çıktım, kalp krizi hissi başladı. akabinine beynime akapunktur yapıyorlar gibi hissetmeye başladım. parka gittik kız arkadaşım ve başka bir arkadaşımla, yere oturduk kalkamıyoruz. arada millet laf atıyo, yerimden kalkacak halim yok. o sırada nereye baksam türkiye haritası görmeye başladım falan. kız arkadaşım baş parmağı ile yeri deldi, tırnağını kırdı falan. beni öldürmek istemiş. s.kerler bi daha denemem yani ahah.

son kullanma tarihi geçmiştir bayat keki vermişler
Sosyal ağlarda paylaş

eğer müzeler ilgini çekiyorsa vangogh müzesi dışında amsterdam şehir müzesi, rijksmuseum ve harimatge a git, harmitage da geçici sergiler oluyor ben gittiğimde büyük iskender sergi konusuydu

hatta Rijksmuseum özellikle git sırf şunu görmeye

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/28/The_Nightwatch_by_Rembrandt.jpg/300px-The_Nightwatch_by_Rembrandt.jpg

yada şidmilik sadece vangogh ve rijks e gitsen de olur
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

HakkiYendi said:

dasaaa said:

seks yap zevkesiri...

bol bol seks yap

hazır amsterdama gitmişken yeniliklere de açık olmak gerek demi

"farklı tatları deneyin" yazıyor zaten gezi kılavuzunda.

gezi kılavuzları yanılıyor olamaz

Bi gun Amsterdam'dayim diye topik acarsan quote'licam bu mesajini zira talihsiz bir soylem halini alacak. ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:
...
"farklı tatları deneyin" yazıyor zaten gezi kılavuzunda.

gezi kılavuzları yanılıyor olamaz

Abi orda electro-sex diye bi tanesi vardı. "only here in amsterdam" demişti bi de tabelasında. asfsdfg

Bi de vitrininde hatun yerine latex kemer ıvır zıvır fetiş şeyler giymiş yarmalar olan bir iki tanesi vardı.

sıkıyosa farklı tatları dene bakalım. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...