Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HD iskender fiyaskosu, yemeyin yedirtmeyin.

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1370892/hd-iskender-restaurant-isteklerimizi-defalarca-dile-getirmemiz-gerekti/y63y0

benim şikayette yayınlamış. arayıp konuşma zahmetine girmediler ama yinede mail atabilmişler.

said:
Sn. bla bla ;

Öncelikle yaşamış olduğunuz bu durum için üzgün olduğumuzu belirtir, bizi bu durumdan haberdar ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızda kalitemizden ödün vermemek adına sürekli gizli müşteri uygulamaları, kalite ve hijyen denetimleri, operasyon denetimleri, servis personeli kontrolleri ile personel ve mutfak denetimleri habersiz olarak yapılmaktadır. Bunlarla birlikte, hem iş başı eğitimleri hem de uzman eğitmenler tarafından gerek servis gerekse mutfak personeli için gıda güvenliği, genel hijyen eğitimleri ve servis eğitimleri düzenlenmektedir.

Markamızda bu kadar ciddi eğitimlere rağmen zaman zaman bu tarz sıkıntıları değerli misafirlerimizin yaşamış olması bizi çok üzmektedir. Bununla birlikte bize zaman ayırarak, merkezimizi bu konuda haberdar etmeniz bizim bu konularda gerekli çalışmaları yapabilmemiz için bize fırsat verebilmektedir. Bize bu fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Şubemizde yaşamış olduğunuz bu problemle ilgili olarak belirtmiş olduğunuz şikayetler ve uyarılar bizim için çok önemli olup bu problemle ilgili olarak şube yöneticilerimize gerekli uyarılar yapılarak , gerekli çalışmalar yapılacak ve konuyla ilgili gerekli takip yapılmaya devam edecektir.

Göstermiş olduğunuz hassasiyet için firmamız adına tekrar teşekkür eder sizi tekrar restoranlarımızda görmekten onur duyacağımızı bilmenizi isteriz.

HD GROUP YÖNETİMİ

Saygılarımla ,

Büşra Eren
HD GROUP
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

baydonerde yiyin iskenderi. baya iyi. sansa kesfetmistim ben. kunefesi de cok guzel.

Seele said:

kafam karisti bazilari hd diyor bazilari baydöner. genc etciler tedirgin.

yav ne baydöneri,
geçen gün gittim döner yiyim diye, sadece iskender veriyorlarmış. başka et ürünü de yok, sadece iskender vardı, o da gayet ortalamaydı benim yediğim iskenderlere göre.

0ne uludağ demiş, uludağ iyidir.
içli köfte, arnavut ciğeri, kuzu tandır, çerkez tavuğu, kabak tatlısı felan da varmış, nefis.

gerçi ben daha ziyade yatık dönerciyim, fıstık kebapçıyım, iskenderle o kadar aram yok.

Myshkin said:

yemek topiclerinde herkes kilosunu yazsın o zaman ona göre konuşalım

lol
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Marty said:

baydonerde yiyin iskenderi. baya iyi. sansa kesfetmistim ben. kunefesi de cok guzel.

Seele said:

kafam karisti bazilari hd diyor bazilari baydöner. genc etciler tedirgin.

yav ne baydöneri,
geçen gün gittim döner yiyim diye, sadece iskender veriyorlarmış. başka et ürünü de yok, sadece iskender vardı, o da gayet ortalamaydı benim yediğim iskenderlere göre.

0ne uludağ demiş, uludağ iyidir.
içli köfte, arnavut ciğeri, kuzu tandır, çerkez tavuğu, kabak tatlısı felan da varmış, nefis.

gerçi ben daha ziyade yatık dönerciyim, fıstık kebapçıyım, iskenderle o kadar aram yok.

sen iskenderciye gidip doner, kuzu tandir, arnavut cigeri istiyosan sorun sende yalniz.

hdde hic yemedim. direkt avmlerde franchise seklinde olmasi ve isminden dolayi uzak durdum. baydoneri de bir arkadas ben yedim cok guzel dedi diye denedim. yoksa ayni sekilde onu da denemezdim.
resmen guzel iskender yemek icin uludaga gidip yaninda kazik da yiyodum. baydoneri kesfettigim iyi oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:
sen iskenderciye gidip

baydöner

said:
sorun sende yalniz.

hiç bir şeyden anlamayan ama herkeste suç bulan insan profili...

hosta'ya gittiğimizde de tavuk döner değil sadece et döner yememiz gerekiyor di mi, yoksa sorunlu oluyoruz senin mantığına göre
Sosyal ağlarda paylaş

Baydöner = HD İskender yalnız, ikisi de ortalama. Etin tadı güzel değil, pideler olması gerektiği gibi değil, yoğurt basit. Zaten mikrodalgada ısıtıp getiriyorlar.

Ha yenir yenir de, "iskender yemek için Bursa'ya gidiyordum, kazık yiyordum" ayarında iskender düşkünü bir insanın kalemi değiller.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Marty said:
sen iskenderciye gidip

baydöner

said:
sorun sende yalniz.

hiç bir şeyden anlamayan ama herkeste suç bulan insan profili...

hosta'ya gittiğimizde de tavuk döner değil sadece et döner yememiz gerekiyor di mi, yoksa sorunlu oluyoruz senin mantığına göre

mekanin ismi baydoner evet. adamlar iskenderci. iskender + kunefe yapiyolar. hakli cikmak icin saflasmaya gerek yok.

iskender yemek icin bursaya gitmiyorum. ama bursaya gittigimde de santral garajin orda yemeden donmem. orda yedikten sonra da normal bi kebapcida donere salca koyup iskender diye getirdikleri seyi yemek gelmiyo insanin icinden.

bu arada ben marmara forumda bi de starcitydekinde yedim baydonerden. 2si de gayet guzeldi. cok yeri varmis tabi bazi yerlerde farkli olabilir bilemiycem.
istanbulda ayni lezzette iskenderi kadikoydeki uludag kebapcisinda bi de pendikte bi yerde yedim sadece. onlarda da 2 kati fiyat oduyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi iskendercilerin hiç birinde iskenderden başka menü istemeyi gerektirecek bir şey ve künefeden başka yüzüne bakılmayı hakedecek tatlı olmaz. İskenderciye gidip başka bir şey bulmayı ummayın yani.

Baydöner daha iyi ya. İçecekler gelirken yemek gelene kadar açmıyorlar falan. HD'de hiç böyle şeyler görmedim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

sorun sende yalniz.

Marty said:

mekanin ismi baydoner evet. adamlar iskenderci. iskender + kunefe yapiyolar. hakli cikmak icin saflasmaya gerek yok

Redeagle said:

Abi iskendercilerin hiç birinde iskenderden başka menü istemeyi gerektirecek bir şey ve künefeden başka yüzüne bakılmayı hakedecek tatlı olmaz. İskenderciye gidip başka bir şey bulmayı ummayın yani.

cidden bazen o kadar saçmalıyorsunuz ki, akıl ve mantık sınırlarını zorluyor, absürtlük boyutlarına yelken açıyorsunuz...

diyorum ki: "baydöner'e isminde döner yazıyor, döner felan satar diye gittim, menüsünde sadece iskender varmış".

bu dediğimde anlamıycak bir şey yok, ama saçma bi inat yapmaya çalışıyorsunuz "iskenderciye iskender dışında bir şey yemek için gittiysen senin sorunun" felan gibi sözlerle.
hayır arkadaş anlamıyorsunuz ki, baydöner'i ilk kez gördüm diyorum, her gün sizin gibi gidip ezberlemiş biri değilim ki.

diğer saçma mantık şu:
"İSKENDERCİYE GİDİNCE SADECE İSKENDER YENİR!"
hangi akıl fakiri böyle bir kural yarattı bana onu söyleyin?

köfteciye gidince köfte dışında ürünler sattığını görürsünüz, çorbacıya gidince çorba dışında ürünler sattığını görürsünüz, baklavacıya gidince baklava dışında ürünler sattığını görürsünüz, iskenderciye gidince iskender dışında ürünler sattığını görürsünüz, kahveciye gidince kahve dışında ürünler sattığını görürsünüz.
giden müşteriler bunlar da alır, tadar.
bunlar anormal, sıradışı veya hiç olmayacak şeyler değil,
azıcık bi dolaşın gelin mesela gayet de olan ve yaşadığımız dünyada gerçekleşen hadiseler.
farklı tip ürün satarak farklı tip müşterilere de hitap eden çok dükkan var.

en basitinden bir örnek, Uludağ mesela "İSKENDERCİ"dir, ama açın bakın menüsüne:
http://www.uludagkebap.com.tr/tr/lezzetlerimiz/kebaplar
gayet değişik ürünler satıyor adamlar.
ya da bir başka örnek, Kukla mesela, gene "İSKENDERCİ"dir, ama bunun da menüsünde değişik ürünleri görebiliyorsunuz:
http://www.kuklakebap.com/#menu-item-35

"İSKENDERCİ"ye gidince sadece künefe yenir diye bir kural kaide de yok, künefe çok canım çekerse daha iyi yapan yerler var oraya giderim.

tekrar söylüyorum, adında "döner" yazan bir yere gidip "sadece iskender" sattığını görüp şaşırdığımı belirtmenin hiç bir yanlış veya anormal tarafı yok.

bazen sırf saçmalamak için gereksiz yere kastırıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

of bon.

adamlar iskenderci. iskenderi iyi yapiyolar. menuye baska seyleri de doldurup, iskenderi guzel olan siradan bi lokantaya donusmek yerine iskendere yogunlasip iskenderci olarak kalmayi tercih etmisler.

uludag kebapcisi menuyu genisletip daha buyuk cogunluga hitap etmeyi tercih etmis.
uludag kebapcisina gidip aa ben balik istiyodum diyip burasi kotu diyemezsin.

bursada garajin ordaki asil bursa iskenderciye gidip iskender disinda birsey siparis etmeye kalkarsan adam sana deli misin diye bakar.

tldr; garip olan iskendercide iskender disinda bir sey satilmasi ya da satilmamasi degil o tamamen mekanin tercihi, garip olan senin iskendercide neden iskender disinda bir sey yok diye sikayet etmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...