Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UI / Addon Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

bindlarken ne yapıyorsun peki? biri diğerini bozmuyor mu? ben de çok seviyorum abi dominos'u direkt en temiz arayüze ve customization a sahip, bindları karakter specific diye mi seçiyorsun options'tan

Aynen wowun kendi key binding ayarlarından character specific seçili. Dominosta da her karakterin bi profili var.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
aquila said:

guncel faydali addonlar neler yazin bakalim.

Handynotes var, tek başına bi numarası yok da treasures of dreanor diye bi eki var haritadaki bütün rareları ve garrison resourceları vs.yi gösteriyor direk gerekli kasarken.

Bunun haricinde dominostur bagnondur standart gerekli addonlar devam ediyor. Auctinator ı yeni kurdum, alım satım yapacaksan baya kolaylaştırıyor fiyat çekmeyi. Son olarak raid frames için vuhdo deniyorum, şimdiye kadar memnunum özellikle druidde kimin üstünde kaç snlik hot kaldı vs. takip etmeyi kolaylaştırıyor. İstersen healbot gibi mouseclick de atayabiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

handynotes ile mop'ta timeless isle treasure'larını toplarken, aldıgın treasure icon'unu haritadan siliyordu. simdi wod treasure ve rare'leri icin aynı seyi yapmıyor sanki? bu sekilde de harita cok kalabalık gozukuyor, tamamladıgım yere tekrar bakmak istemiyorum. nedir bunu engellemenin yolu?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ya bi addon vardı baya wotlk zamanı.

bu markerları böyle bi circle menüde çıkarıyordu fare imlecinin olduğu yerde.

mouse 5. tuşa atıyordum kısayolu basıodum targetin üstündeyken hemen menü açılıodu tık diye tıklayıp işaretliyordum.

öyle yukarda ekranın üstünde falan asker gibi dizmeden ikonları yada 2094832 tane tuş atamadan bu dediğim addon gibi kolayca mark işini halledecek bir addon var mı güncel?
Sosyal ağlarda paylaş

Weak auras var, ilk defa kurduğunda ayarlaması zor geliyor ama youtubeda çok güzel anlatan guidelar var. Bi iki tane izleyip yapınca bütün karakterlerinde trinket, buff, proc hatta internal cooldown falan kendin yapıp kullanıyorsun.

Proclar için bi alternatifi de tellmewhen. Ama ben kullanmadım, WA kadar esnek mi bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...