Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UI / Addon Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Bir serverdaki charlarımdaki bütün parayı toplam oalarak gösteren bi addon var mı?
Yani 3-4 tane char var aktif oynadıgım mesela bir serverda (hepsi aynı faction) ve bunların toplam parasını görebilmemin bir oylu var mı? (tek tek log in olup manuel toplama dışında elbette).
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
Gene bi addon ihtiyacım belirdi.
C tuşu ile gidilen profil sayfasında herhangi bir itemın yanında cantamdaki oraya uygun bütün itemları scroll list şeklinde dizen bi addon var ama adını bulamadım.
Yani mesela chestin yanındaki bu tuşa bastıgımda cantamda cheste uygun bütün itemlar scroll list olarak aşağı doğru listelensin mesela :P
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Gene bi addon ihtiyacım belirdi.
C tuşu ile gidilen profil sayfasında herhangi bir itemın yanında cantamdaki oraya uygun bütün itemları scroll list şeklinde dizen bi addon var ama adını bulamadım.
Yani mesela chestin yanındaki bu tuşa bastıgımda cantamda cheste uygun bütün itemlar scroll list olarak aşağı doğru listelensin mesela :P

neverwinterda var o özellik fix
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Craft ve AH addon lazım bu seferde :P
Seçtiğim bir nanenin bütün malzemelerini AHden alırsam kaç para oldugunu gösteren bir addon var mı?
Mesela Alchemy var diyelim bende. Primal Diamond yapmak için aşağıdaki boldları almam onlardan italicleri yapmam ve ensonda da italiclerden Primali yapmam bir seçenek. Veya direk italicleri alıp Primali yapmam bir başka seçenek bunların fiyatlarını falan bana gösterebilecek bi addon var mı?
Primal Diamond
Vermilion
Jade
Imperial

Golden Lotus
Alexandrite
Tiger Opal
Roguestone
Sosyal ağlarda paylaş

Var Auctionator mu ne adı sanırım, satacağın şeyi yerleştirdiğinde o an kaç gold dan gittiğini direk getiriyor. Ayrıca bir sekmesinde de sattığın tüm eşyalara bakabiliyorsun, ya da check all dersen hepsine kendi kendine bakıp undercut yapıldıysan söylüyor ve pop up çıkıyor satışdan çekeyim mi diye.

Buy kısmında da shopping list koyabiliyorsun mesela golden lotus yazıyorsun o sen silene kadar orada duruyor, 1 kez tıklayınca hemen o an en ucuzdan başlayarak en pahalıya o eşyaları diziyor. tam senin istediğin addon =P

Bu program olmadan evvel bana gına geliyordu hatta bırakmıştım , keşfettikten sonra bayağı gold toparladım =P expansion a zengin olarak hazırım heuae artık pek satış olmuyor gerçi. İşlet kesat, aşırı ağırlaştı.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...