Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Görüşlerinizi alayım.

Meov

Öne çıkan mesajlar

trathias said:

sanki 30 yıllık mortgage ile ev alıyo. hepi topu oyunun parasını veriyorsun sonrası beleş al 1 ay oyna beğenirsen devam et sarmazsa at köşeye canın sıkıldığında falan arada gir oyna...

böyle alıpta bir kenara attığım o kadar çok oyun var ki artık acıyorum paraya biraz ondan oluyor eskisi gibi maymun iştahım kalmadı çünkü...
Sosyal ağlarda paylaş

oyun gercekten de cok guzel max lvl olana kadar yapılacak tonla is gorulecek inanılmaz mekanlar var hatta kimi yerlere mekan degil saheser demek lazım

ammmaaaaaa

end game de yapacak birsey yok gercekten yetenekli olan gelir keser falan yalan onlar kalabalık olan guild dumduz edip gidiyor borderlands ya da eb da sayı inanılmaz fark ettiriyor isin rengini...
e hadi ugrastın bir suru siege silahlar aldın 15g para harcadı guild bank ve haritayı ele gecirdin diyelim. sana getirisi yok ve o gunku raid ya da event ne derseniz adına bitip herkes logout olduktan 15 dk sonra o saatlerce ugrasıp aldıgınız yerler elinizden gidiyor... yaptıgınız zararla kalıyorsunuz...
sıra bekleme isini saymıyorum bile su ana kadar guild ile 3 kere girebildim :/
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeper said:

oyun gercekten de cok guzel max lvl olana kadar yapılacak tonla is gorulecek inanılmaz mekanlar var hatta kimi yerlere mekan degil saheser demek lazım

ammmaaaaaa

end game de yapacak birsey yok gercekten yetenekli olan gelir keser falan yalan onlar kalabalık olan guild dumduz edip gidiyor borderlands ya da eb da sayı inanılmaz fark ettiriyor isin rengini...
e hadi ugrastın bir suru siege silahlar aldın 15g para harcadı guild bank ve haritayı ele gecirdin diyelim. sana getirisi yok ve o gunku raid ya da event ne derseniz adına bitip herkes logout olduktan 15 dk sonra o saatlerce ugrasıp aldıgınız yerler elinizden gidiyor... yaptıgınız zararla kalıyorsunuz...
sıra bekleme isini saymıyorum bile su ana kadar guild ile 3 kere girebildim :/

+14654654653
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bir haftadir gunde bir iki saat oynadim. Cok fazla bilgim yok.
Bana pvp'si warhammer'dan vasat. Class-skill tree'si de Rift'ten vasat geldi.
Silah skill olayini da begenmedim. Skill secenegi az.Skill Barimda kullandigim silahla gelen, kullanmayacagim skiller yer kapliyor.
Karsindakinin cast barinin olmamasi kotu bir eksiklik bence. Ornegin Mesmerin Domination tree'si ozellikle interrupt uzerine. Cast bar yoksa casti karsindakinin animasyonundan anlamak, lag + mass pvp ortaminda biraz hayal urunu.
Sosyal ağlarda paylaş

LvL 80 olana kadar çok iyi , sonra bir item kasma dönemi oluyor. Oda fena değil. Ama sonra bitiyor. WvW de bir amaç yok. Tamam kale ele geçirme vs kulağa hoş geliyor ama kaleyi ele geçirmenin bir getirisi yok ki oyuncuya. Aynı şekilde savunma yapmanında bir getirisi yok. Bu nedenle kimsenin kaleler umrunda felan değil. Bakıyorsun map'e , nerede kombat varsa oraya gidiyorsun. Bu dağ başında ıssız bir yerde olabilir. Ha gittiğin yerde kala varsa , kale savaşına dönüyor. Oda karambole kim kime vurursa , kimin ne yaptığı da belli değil.

Oyunda optimizasyon problemide var. Quest bölgelerinde 70-80 ms alıyorum hersey fullde. WvW ye giriyorum , 10-15 adam yan yana geldimi fps 20 ye düşüyor (Ayarlar kısma yada açma fps yi değiştirmiyor)

Birde neye el atsak buglı. O kadar çok bug varki adamlar neyi düzelticeklerini bilemiyorlar. Hani oyunu oturup tekrar yazsalar keşke. Çalışmayan skiller , signetlar , dungeonlar , questler , eventlar , itemlar saymakla bitmez. Neyin testini betasını yaptılar bu adamlar aylarca hayret yani.

Açıkcası WoW 'un olmayan PvP 'sinde bile daha çok amaç vardı. Kimileriniz diyecektir , WoW ilk çıktığında daha buglıydı , PvP adına bişey yoktu vs şeklinde. O zamanları bende çok iyi hatırlıyorum. Tam 8 yıl WoW oynadım yaklaşık. Ama WoW 2004'te başladı. GW2 ise 2012 . O nedenle kıyaslamak yanlış olur. GW2 ekibi bakıldığında diğer oyunlardan oldukça esinlenmiş. WoW , Warhammer ve Rift 'i oynamış olanlar gayet anlar ne demek isteğimi. Ama keşke bu esinlenmeleri sadece makyaj olarak değilde , uygulama olarak kullansalardı. Yada biraz üzerine ekleselerdi.

Son sözüm bu oyun bence olmamış. Bu arada WoW 'u bıraktım artık. Pandayı'da almadım zaten. Dönmeyi düşünmüyorum.Yani Blizzard funboy'u değilim :D. Şuan tek beklentim GW2 'nin düzelmesi ve geliştirilmesi. Ha baktık olmuyor , nasıl olsa aylık ödemesi yok. Siler gideriz oyunu.En güzel yanı da bu zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...