Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

saçma sapan lezzetler (fakir stayla)

BramStoker

Öne çıkan mesajlar

Araya mohikan girdi sdfsdf

Sequo said:

Beyler fırına gidin ekmek hamuru alın 1 tane.

Sonra elinizi sıvı yağa sokun hamurdan küçük bir parça koparın 1 çay kaşığı nutellayı koyun içine gelcek şekilde kapatın.

Kızmış kızartma yağına atın 10 sn sonra çıkarın ve deneyin.

Ben onu maydanozlu lor ile yapıyorum. Müthiş oluyor. Soğanla kavrulmuş kıyma ile de deneyebilirsiniz. O da bomba olur.
Sosyal ağlarda paylaş

akşama doğru yediğimiz dönerin üstüne gün boyunce kim bilir hangi sinek, böcek, bakteri geliyor, ne tozlar, pislikler akıyor. hele işlek bir yerdeyse bütün sokağın pisliği o dönere yapışıyor. bir farkı yok genelde sokakta satılan yiyeceklerin birbirleriyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Konserve ton balığı ve mısır fakir sayılır mı bilmiyorum da ton balığını alıyosun, bol mayonez, kara biber ve biraz mısırla karıştırıyosun, atıyosun yarım ekmek arasına, yanına da ufak bi doritos bi de kocaman bi kupada çay alıyosun bitti gitti

şunu ben öğrenciyken yapıyordum akşam yemeklerinde. ekmek arası ton balığı ve mısır. marketten alınabilecek ve neredeyse sıfır efor sarfederek yapılabilecek yemekler arasındadır. mayonezden sakınıyordum yalnızca. üstüne de kahve çakıyordum. oh mis. sonra sabaha kadar ragnarok, film, konser videosu, anime vesaire, allah ne verdiyse.
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Şimdi şurada bir yerlerde eskiden olduğu gibi teyzeler sıcak sıcak lokma dağıtsa... Abi ne özledim onu. :(

Abi İzmir'de Swiss Hotel'in oralarda içiyorduk çok güzel, karidesi, midye tavası, kalamarı falan hüpletiyoruz.

Derken barın karşısına bir kamyonet yanaştı; yan kapağını açtılar, kazan falan var. Adam lokma dökmeye başladı, bizim de canımız çekti. Gidip alalım dedim, gittik sıra vardı sıraya girdik. Sıra geldi, parayı hazırladım cebimde...

Adam lokmayı verirken farkettim, x'in ruhuna el fatiha falan yazıyor sdf. Lokma döktürmüş sanırım ölünün ailesi. Bedavaya verdiler. Döndük biz de barda yedik lokmaları. Yediğim en lezzetli lokmaydı.

Artık kimse ismine lokma dökülen, Allah rahmet eylesin tekrardan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...