Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pillars of Eternity

Norak

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
hic bir infinity engine oyununda oyle bir sey yoktu, ha olsa bile izometriklikle zerre alakasi olan bir sey degil ehe... ne zaman random bir negatif saysan ya en gec icewind dale'de cozulmus sorun oluyor yada izometriklikle alakasi olmayan antika gui dizaynindan kaynaklanan seyler oluyor ona uzuluyorum

sana boyle 10 damgalik pati karti falan hazirlayalim, bir sonraki "kapi acmak icin 10 dakka lever pixel hunt yapinca beni hatirlarsiniz" mesajinda bedava sandvic falan al, en azindan varolmayan sorunlar salladiginda bir ise yarasin :P
Sosyal ağlarda paylaş

Press X Awesome button var oyunda zaten.

Basınca ekranda kutudan ne kadar uzak olsanız da, kutuya yürüyüp itemleri çantaya atıyorsunuz. Aynı zamanda filtreleme devreye giriyor bu tuşta ve elinizdeki eşyalardan değersiz bir eşya olursa o dışarıda kalıyor. Geçen konuştuğumda Chris, filtreye takılan itemler ekranda hiç görünmesin, kafa karıştırmasın diye ikna etmeye çalışıyordu takımı.

Ayrıca insanlar izometrik oyunlara yabancı, basacakları yerleri tutturabilsin diye oyuna sadece "Zoom In" koymayı düşünüyorlarmış, çok ilginç geldi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Ayrıca insanlar izometrik oyunlara yabancı, basacakları yerleri tutturabilsin diye oyuna sadece "Zoom In" koymayı düşünüyorlarmış, çok ilginç geldi bana.

Bence olması gerekiyor. Eski oyunlar 640x480 oynardık, şimdi 1920x1080 oynuyoruz, hatta 4K oynayan var. Yerden yüzük almak istenildiğinde eskisinden daha zor gözükecektir, zoom in fonksiyonu işe yarar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Bir yeni Torment'i, bir de bunu merakla bekliyorum. Tutacak gibi olup sloppy, glitchy 2d'ler görmekten ya da 5 saatte biten hevesi kursakta bırakan indie görmekten içim şişti artık. Dragon Age 1'den beri düzgün izometrik ya da 2D RPG arıyorum, yanlarım ağırdı artık aramaktan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...