Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pillars of Eternity

Norak

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

cok tirt geldi lan birden stretch goallar
forgotten realmsi arayacaz gibi geliyo

Redeagle said:

Ya kolay zor olması değil olay. Görmediğimiz settinge, ne hazırladıklarını bilmediğimiz sürece yeni race eklemişsin, karakter eklemişsin bir manası yok diyorum. Bilinen bir evren olsaydı, Arcanum falan gibi, "gençler zaten varolan ırkların üzerine yeni ırk koycaz" deseler bende gidip ek para basmayı düşünebilirdim mesela. Dünyayı bilmiyoruz ki, ne ırk olduğunu ne ekleneceğini bilmediğimiz sürece pek manalı değil şu an.

he ya aynen

bi player race ve class eklemek için 0.200-0.300 milyon dolar istiyorlar.

kickstarter projelerinde çok daha iyi stretch goallar vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bundan sonra su tarz stretch goaller koymalarini bekliyorum:

- A new car for Josh Sawyer
- A new house for Chris Avellone

Ama sahiden, daha hic bir seyi belli olmayan proje icin soyledikleri stretch goaller pek inandirici degil. Kac irk olacagi zaten bilinmezken yenisini ekleyecegiz demek anlamsiz.
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaslar, yanlis soruyu soruyorsunuz. kac irk olacagi zaten belli.

'Base game includes three races, five classes, and five companions. We have ideas for these, but we want to hear your opinions on what you'd like to see. Stay tuned to Kickstarter, our website, and our forums to join in on the conversation.'

sormaniz gereken soru 'hangi' irk(lar) olacagi(klari) olmali. ve eklenecek olanlar neler.
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:

Ama sahiden, daha hic bir seyi belli olmayan proje icin soyledikleri stretch goaller pek inandirici degil. Kac irk olacagi zaten bilinmezken yenisini ekleyecegiz demek anlamsiz.

yok şöyle stretch goaller bekliyorum ben:

2.5 million: a new item
2.8 million: a new enemy
3 million: a new lamp post
3.3 million: a new quest step
3.5 million: new step for that quest chain
3.7 million: completing that quest chain
3.9 million: another new item
4.3 million: one more dialog
4.6 million: a trash can for your house
5.0 million: another new item
Sosyal ağlarda paylaş

Evet, bu oyundan kesin bir cacık olmaz. Bırakın bu ayakları, bir sürü güzel oyun var oynancak. Mesala ben bu yüzden babasını orclar öldürmüş demirci çocuğu shephard'ın rp'sini yapmaya geri dönüyorum.

Burnunu kapatıp, amuda kalkıp oyunu bitirince endingler farklı görünüyormuş. Onu denicem şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Double Fine'in stretch goallari mac/linux/daha fazla seslendirme/dil seceneginden ibaretti

Wasteland 2'nin stretch goallari: 1.25'de dunyayi buyutecez (0 spesifiklik), 1.5da mac/linux, 2.1'de Chris Avellone designerlik yapacak falandi

Kickstarterlar arasinda en hazirlikli olarak gordugum DFA, W2 ve obsidian'daki gibi "konsept bu"dan ibaret olmayan daha somut pitch'e sahip Planetary Annihilation stretch goallari bile "Ekstra gezegen cesitleri/unite/orkestra" falan

Obsidian'in bu kadar hizli 1.1m'a ulasacaklarini dusunmeyip bu konuda hazirliksiz yakalandigi gercek de 2. gunden table flip'in anlami yok. "2.1 milyonda Chris Avellone'u klonlayip klonu da designer yapiyoruz" diyemeyecekler sonucta... derken o diil de Brian Mitsoda'yla anlassinlar lan super olur 2.5m icin
Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:

"2.1 milyonda Chris Avellone'u klonlayip klonu da designer yapiyoruz" diyemeyecekler sonucta...

AHAHAHAHAHAH

said:
derken o diil de Brian Mitsoda'yla anlassinlar lan super olur 2.5m icin

(tu)

Dead State de KS funded sonuçta, gayet publisher baskısı olmadan hem annie hem de Brian gidip dev olabilir. Özellikle Annie lazım item hikayeleri için.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Evet, bu oyundan kesin bir cacık olmaz. Bırakın bu ayakları, bir sürü güzel oyun var oynancak. Mesala ben bu yüzden babasını orclar öldürmüş demirci çocuğu shephard'ın rp'sini yapmaya geri dönüyorum.

Burnunu kapatıp, amuda kalkıp oyunu bitirince endingler farklı görünüyormuş. Onu denicem şimdi.

olm o değil de gay seçeneği var lan, bi rp'den daha ne istersin ki?

immershun!
Sosyal ağlarda paylaş

brian mitsoda > linux & mac & an extra race & an extra faction & an extra city & etc

hazırlıksız olmalarını eleştiriyoruz çünkü setting, pc hakkında bir harita hariç birşey yok. w2'de mesela belliydi kimi ve nerede oynuyoruz. bu hafta içinde birşeyler anlatmaları lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:

E belli ki o: Base game includes three races, five classes, and five companions.

bir de adamlar alelacele 4 saatte kararlaştırmışlar strech goallar.
atıyorum müzikleri jeremy soule yapacak tarzı bir goal için adamla oturup anlaşmları filan lazım. öyle çabucak olmaz zaten bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

ahah dünyanın en kötü algoritmasıymış yalnız. 3 günlük ortalamayı almış, hmm bu 30 gün sürecek diyip direk 30 güne çekmiş. projection falan özellikleri de var ama çalışmıyor.

ahahah gerçekten de yani... lisans 3 sınıf dersi extrapolasyon ya, excele dataları girip log extr. falan yapsan daha mantıklı gösterir dsfsd
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...