Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Editor medya çalışanıymış!

GERGE

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Bu işin olayı izlenmemek, değil mi? Editor öyle diyor. İzlenmemek niye? Reklam gelmesin diye. Medya ne yapar?

Benim için işin olayı identity theft ama, kişiselleşmiş reklam işime geliyor yani, saçma saçma şeyler göstereceğine... Identity theft konusunda güvenilir bir önlem olacağına inanmıyorum Editor'un ama.

Bu arada Editor bana cevap olarak şunu yazmış:

Editor said:

*Eger bir hizmet alirsan Faturani yollayabiliriz.
*Turkcem internet geneline gore iyi diyebilirim ve yazim hatalarida kullandigim cihazlardan kaynaklanmaktadir.(hiz benim icin onemli)
*Saga sola pok atip durmuyorum. O sistemi denedim ve programlarinda spyware tespit ettim napiyor kisaca soliyim reklamlari halledio belli bir ip ye devamli olarak senini girdigin siteleri yolluyor cookieleri bile aliyor gonderiyor e bu durumda public bi ortamda paylastigini goruncede bunu belirtmek istedim.
*1998 de kendi ISPim vardi amigalarla multi connection yapiyordum o zamanlarda 10 kisi vardi grubumuzda. interaktif islere profesyonel olarak kendim 2000 yilinda basladim.
*tekrar belirtiyorum ben satmak icin yazmadim bilgi almak icin yazdim. Oneriler icin ve test icin yazdim.
ucretsiz kullansinlar beta doneminde diye yazdim

ayrica dedigim dogrudur 100mbit hatti olan varsa Ulassin bana test yapalim deniyelim gbit hatta olur

isteyen varsa adresimi veriyim gelsinler gorsunler ofiste herseyi

SNA1L said:

editör korsan vpn dağıtıyomuş ondan sinirli gerge parasını verin alın diyo sdf

Yok abi, şunu diyordum ben: http://forum.paticik.com/read.php?5,6465710

Ya GERGE halen o firmayi goze getiriosun neden ? Neymis ucretsizmi ben BETA suresince ucretsiz denesinler Test etsinler bende Beta suresince sorunlari cozeyim diye veriyorum ve satmaya calisiyor diyorsun...

Hadi gec beni o adamlar ucretsiz amma hizmetimi yapio ? nasi para kazandiklarini saniyorsun ?
Biz seffaf bir sirketiz Turkiye icin hizmet yapiyorum.
ve parasina gore hizmet sunuyorum sen napiosun?
benim Hem paticik uyeleri yararlansin diye beta test surecine arkadaslari davet ediyorum VPN kullaniyorlar...
SEn saygisizca gelip bunun ustune aha burda ucretsiz VPN ler var bunlari kullanin diyorsun.

Bence saygisiz ahlaksiz olan durum varsa budur.

Ben kimseye gelin satin alin sunu kullanin demedim Rica ettim katilirmisiniz beta test surecimize dedim.
UCretsiz VPN den yararlanmis olursunuz dedim.

ama senin yolladigin firmanin yolladigi programda birebir spyware var yalanmi soylicem hic ar-ge yapmadan bu ise girmis basit birisi degilim.
hayirina is te yapmiyoruz burda para kazanacagim bir hizmet olusturuyorum.
Tek guvendigim VPN konusunda STRONGVPN di onlarda son gunlerde Basit bilgileri ulkelere verdigi soglendi sogudum ve bu hizmeti kurmaya karar verdim
Ayrica tek projem bu degildir. Yakinda onlarida paylasicagim

Tesekkurler...
Sosyal ağlarda paylaş

Bulaşmak istememiştim bu tartışmaya ama bulaşmadan da edemedim.Adama gereğinden fazla yüklenilmiş gibi. Ben de kendi sisemimi kullananlardanım. Gerekli yerlerde vpnception yaptığım da çok oluyor. Beta testing mantığı budur zaten Editör'ün anlattığı gibi test edilecek ki satışa sunulduğunda sistem istenebilecek çoğu şeyi gerçekleştiebilsin.

Gerge kişisel bir güven sıkıntısı olduğunu söyledi. İşi biraz ileri götürse de haklı. Diğer konudan mimli bir şeyler var. Ama iş bussiness'e gelince orada ayar kaçmış gibi.

Güvenmediysen kullanma. Kullanıyorsan da beta sonrası almazsın olur biter. Adamın işini karalamaya gerek yok. Bu ülkede kimlere ne paralar kazanıyor. Medyaya kurban olun siz. :P
Sosyal ağlarda paylaş

Editör komple teorisi trollüğüyle bi güvensizlik yaratmıyor değil, bide mayhemden hala açıklama gelmedi orda güvensizlik devam ediyor.

GERGE ise her işe yeni bir heyecanla yaklaşan bildiğimiz gerge, kalbi temiz ama çabuk etkileniyor. Hemen ardından balıklama gitmemek lazım. Bence kesin karardan önce biraz daha bekleyelim.

Ben de VPN falan kullanmıyorum bu arada asd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...