Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Editor medya çalışanıymış!

GERGE

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Şimdi editörden nefret ediyor muyuz etmiyor muyuz? Şovtivide çalışıyor olması bu konuda etkili değil bence, önemli olan dolandırıcılık var mı yok mu. Ki mayhemi kandıran adamdan korkarım ben. Koskoca mayhem, istese VPN yarışmasına katılıp ömrünün sonuna kadar beleşe VPN hizmeti kazanabilir.

her şey sana bağlı!

TÜM GÖZLER SENİN ÜSTÜNDE!

bakalım axedice'ın kararı ne olacak? axedice editor'e tamam mı diyecek devam mı?

reklamlardan sonra. show'da!
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Şimdi editörden nefret ediyor muyuz etmiyor muyuz? Şovtivide çalışıyor olması bu konuda etkili değil bence, önemli olan dolandırıcılık var mı yok mu. Ki mayhemi kandıran adamdan korkarım ben. Koskoca mayhem, istese VPN yarışmasına katılıp ömrünün sonuna kadar beleşe VPN hizmeti kazanabilir.

lol
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

ee yazdım ben bunu gazteye yszdım, dediydim ben dediydim ben bak
"Tatar Ramazan" said:

Editör sen CIA mensubu değil miydin?
Bu VPN üzerinden tüm bilgilerimiz login ve KK şifrelerimiz Ameriganların eline geçecek demektir!!

Tatar :) ahahaha gel ben sana bi Bira ismarlayim kanyonda
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bu işin olayı izlenmemek, değil mi? Editor öyle diyor. İzlenmemek niye? Reklam gelmesin diye. Medya ne yapar?

Benim için işin olayı identity theft ama, kişiselleşmiş reklam işime geliyor yani, saçma saçma şeyler göstereceğine... Identity theft konusunda güvenilir bir önlem olacağına inanmıyorum Editor'un ama.

Bu arada Editor bana cevap olarak şunu yazmış:

Editor said:

*Eger bir hizmet alirsan Faturani yollayabiliriz.
*Turkcem internet geneline gore iyi diyebilirim ve yazim hatalarida kullandigim cihazlardan kaynaklanmaktadir.(hiz benim icin onemli)
*Saga sola pok atip durmuyorum. O sistemi denedim ve programlarinda spyware tespit ettim napiyor kisaca soliyim reklamlari halledio belli bir ip ye devamli olarak senini girdigin siteleri yolluyor cookieleri bile aliyor gonderiyor e bu durumda public bi ortamda paylastigini goruncede bunu belirtmek istedim.
*1998 de kendi ISPim vardi amigalarla multi connection yapiyordum o zamanlarda 10 kisi vardi grubumuzda. interaktif islere profesyonel olarak kendim 2000 yilinda basladim.
*tekrar belirtiyorum ben satmak icin yazmadim bilgi almak icin yazdim. Oneriler icin ve test icin yazdim.
ucretsiz kullansinlar beta doneminde diye yazdim

ayrica dedigim dogrudur 100mbit hatti olan varsa Ulassin bana test yapalim deniyelim gbit hatta olur

isteyen varsa adresimi veriyim gelsinler gorsunler ofiste herseyi

SNA1L said:

editör korsan vpn dağıtıyomuş ondan sinirli gerge parasını verin alın diyo sdf

Yok abi, şunu diyordum ben: http://forum.paticik.com/read.php?5,6465710
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Flameoffear said:

Abi medyada çalışmanın konu ile ne alakası var. Bende medya çalışanıyım güvenlir değilmiyim yani. :D

Hem medyaya çalışıyor, hem de Türkçe bilmiyor.

Bende->ben de
değilmiyim->değil miyim?

Elbette güvenilir değilsiniz.

Medya çok rezil bir şey gerçekten de.

Hem türkçeme laf atıyor hem de türkçe bilmiyor. cık cık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...