Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hakkari ne halde?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

calimero said:

tenekeadam bir önceki mesajın gayet mantıklıydı ama cidden askerlerin vatanını savunduğunu düşünüyor musun?

peki şöyle sorayım; askerlik zorunlu olmasa bu çocukların yüzde kaçı gider askere?

Evet askerler orada vatanlarını savunuyorlar. Bak hükümet karakoldan dışarı çıkmayı kısıtladı, pkk trafik polisliği yapıyor.

Ayrıca sen hiç merak etme, oraya gidecek çok vatan evladı var. Senin anlayamadığın ve kendince dalga geçmeye çalıştığın duygulara sahipler. Yeter ki boşa savaştıklarını düşünmesinler. Onların dağda canlarını ortaya koyarak savaştıkları oruspu döllerini bazıları medyada, forumda şurada burada savunmasın. Şehit olan askerle köpeklerden bile daha aşağılık varlıkları bir tutmasın.

ayrıca benim attığım her mesaj gayet mantıklı ancak sizin mantığınıza uymayınca sıkıntı çıkıyor sizde.

Biri çıkmış dağdaki pkklı itlere kin duymuyorum diyor, diğeri çıkmış Atatürk ırkçıydı,kürtleri katletti diyor.

Allah göstermesin bir gün evinin önünde bomba patlarsa ve bir sevdiğini kaybedersen, gene bu fikirleri mi savunacaksın. Ulan Türkiye olmasaydı bugün o bölgede kaç tane kürt olurdu? Sanıyor musun araplar yaşatırdı ya da şiiler? Kenan evren bütün kesimlere baskı,işkence uyguladı. Benim dayımda işkence odalarında can çekişti. Teyzemler sürüldü 10 sene aileleri bir araya getirilmedi ve bu insanlar solcuydu. Şimdi pkk en ağır küfürleri ediyorlar.

Çünkü terörün ideolojisi olmaz. Terör bir insanlık suçudur ve bunu savunan az bile olsa terör yapmış olur.

Yeniden diyorum bak;Terör vatan hainliğidir ve vatan hainliğinin cezası tarih boyunca her devlette aynıdır.
Sinirlendim ya.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Tenekeadam said:

sen niye gaza geldin yahu? bir soru sordum, askerlik zorunlu olmasa şu ankinin yüzde kaçı gider askere diye.

küçük yerlerde kız vermeyecekleri için bide anadoluda biraz gurur kaynağı olduğu için gene bi %60 ı gider.

ben gitmem mesela, napayım yani niye gideyim.

De konuyla alakası ne onu çözemedim
Sosyal ağlarda paylaş

@calimero
yok öyle film olmaz
çünkü dendigine göre çok zulm edilmiş kürtlere, sırf birisi "kart kurt dağ kürtleri" dedi diye hakları gitmiş ellerinden, çok sefalet çekmişler,
bu da onların silahlanip sivil vatandaşa saldirmasini haklı gösteriyormuş, her türk ölene kadar da bunun cezasını cekecekmisiz felan.

bir film olcak olsa carmageddon gibi olurdu sanırım, pkknin bizlerin üstünden geçip para ödülü alacağı...
pkkya ancak o yakışır.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

kendi kendinize negzel anlaştınız la siz?

film çekecem size

james bone - fenn - redeagle üçlüsünden müthiş bir savaş hikayesi. bir terör nası biter.

"CLICK, CLICK, CLICK!!!"

"CLICK" deyince benimde aklıma milo manara efendinin güzide bir eseri geldi

bizde onu çekelim o zaman, malum dışarıdan birileri kumandaya basınca buradaki kuşlar ötmeye başlıyor hemen...
Sosyal ağlarda paylaş

NiccoloMachiavelli said:

Suark said:

bunun sadece kürtlere yapıldığını görmekte süpermiş.
Savaştan sonra, ülkenin kurucuları onların fikrinda olmayan kim varsa karşı koydular, doğru ya da yanlış tartışılır ama adam silah arkadaşına bile bunu yaptı idealleri uğruna, sen diyosun ki sadece kürtlere yaptı.

haklısın,
iktidar hırsı uğruna silah arkadaşlarını bile düzmece mahkemelerle zindana atan, idam eden insanların kürtlere neler yapabileceğini hayal edemezsiniz.

hatta şöyle bir olay vardır. kazım karabekir'in duruşması sırasında 50 kadar sivil ama silahlı subay da katılmıştı. bu subaylar mahkeme heyeti gelince ayağa kalkıp otur deyince oturmamışlardı ta ki karabekir oturun çocuklar diyene kadar.

Hangi mahkeme heyeti ve atatürk bunu duyunca daha bu adamı idam edebilir? hiç kimse. O gün Karabekir için idam kararı verilseydi Atatürk'ün ölüm tarihi de biraz geriye gidecekti bu kesin.

Bi gericiler bi kürtlere şöyle böyle yapıldı diyenler bitmediniz
Sosyal ağlarda paylaş

Tenekeadam said:

Ya hafız sen hangi şarkıyı söylüyorsun? Askerden kaçan bir ton adam tanıyorum ben. Zor birşey değil askerden kaçmak.

O kadar kolay olsaydı ben de kaçardım. Kaçamadım askerliği yaptım. Bi ton problem, dünyanın parasını harcamak gerekecekti yoksa.

Hangi yöntemlerle kaçıyor senin bu arkadaşların askerden? Bizlere de anlat en azından genç nesilleri kurtaralım.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

kendi kendinize negzel anlaştınız la siz?

film çekecem size

james bone - fenn - redeagle üçlüsünden müthiş bir savaş hikayesi. bir terör nası biter.

"CLICK, CLICK, CLICK!!!"

calimero bende sana belgesel çekeceğim

Kürtler ühühühühühühühühü

Cidden doğunun adamları daha düz kafa oluyor bunlar lcd de değil led olmuşlar artık
Sosyal ağlarda paylaş

Devlet işine girmeden kafadan kaçabiliyorsun ya nasıl kaçamıyorsun. Devletle ilişkini en düşük seviyeye getirip normal yaşamına devam ediyorsun. Jandarma çevirmesi sıkıntılı,polis o kadar sıkıntılı değil mesela.

32 yaşında ve hergün sahil güvenlikle, gemilere gidip kontrol yapan bir arkadaşım var mesela hiç sıkıntı yaşamadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya öyle yaşanır mı her polis çevirmesinde bi stres bi sıkıntı. Adamı 5 yıl erken öldürür.

Bu arada kürtlere de şöyle böyle yapıldı onu kabul etmek gerekiyor. Ordan yola çıkacaksın. Ya biz yanlış yaptık ama iki yanlış bir doğru etmez diyeceksin. Çünkü baya baya ezmişsin kürtleri zamanında.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Ya öyle yaşanır mı her polis çevirmesinde bi stres bi sıkıntı. Adamı 5 yıl erken öldürür.

Bu arada kürtlere de şöyle böyle yapıldı onu kabul etmek gerekiyor. Ordan yola çıkacaksın. Ya biz yanlış yaptık ama iki yanlış bir doğru etmez diyeceksin. Çünkü baya baya ezmişsin kürtleri zamanında.

Neden aradan kürtler alınıyor amaç üzüm yemek değil bağcı dövmek

TC dese ki özür dileriz şu kadar tazminat verelim. Bu sefer de başka sebepler bulursunuz

Çünkü pkk ve pkk sempatzanlarının geçimi ve varlığı kanla, karışıklıkla

Kürtler eziirken türkler pasta yiyerek refah şekilde yaşıyordu

Bırakın allah aşkına azıcık mert olun
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...