Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Cinematic Trailer

Nessaftw

Öne çıkan mesajlar

ombakkombak said:

Soris said:

Leveling de Server First e kasacak filan varmı? Betada oynayan taktik üreten filan varmı?

Ben monk kasacağım için gidemiyom server first ama bizim guild master server first paladini alacak baya kastı, zaten first 85 te oydu. Taktik falan yok adam oturdu ezberledi bütün questleri 3 er kere yaparak betada. Birde bir kasa enerji içeceği alacakmış.

Sence en iyi leveling yöntemi ne realm first yapacaklar için bi de bu arada bu konuda tecrübeliler varmı? Mesela realm firstler title alacak mı class first kasmak biraz olsun daha mı kolay yoksa 5-10 dk mı oynar en fazla? Quest mi gitmek gerek yoksa grinding mi
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

ombakkombak said:

Soris said:

Leveling de Server First e kasacak filan varmı? Betada oynayan taktik üreten filan varmı?

Ben monk kasacağım için gidemiyom server first ama bizim guild master server first paladini alacak baya kastı, zaten first 85 te oydu. Taktik falan yok adam oturdu ezberledi bütün questleri 3 er kere yaparak betada. Birde bir kasa enerji içeceği alacakmış.

Sence en iyi leveling yöntemi ne realm first yapacaklar için bi de bu arada bu konuda tecrübeliler varmı? Mesela realm firstler title alacak mı class first kasmak biraz olsun daha mı kolay yoksa 5-10 dk mı oynar en fazla? Quest mi gitmek gerek yoksa grinding mi

- Realm first yapmak için sadece quest yapmak lazım dungeonlar ve grind tamamen zaman kaybı, quest item düşürmeyen mobları bile lootlamıyorsun sadece questten queste gitmek gerekiyor. Önemli olan leveling rotasını belirlemek.

- Realm firstler sadece feat of strength alıyor title yok.

- 10 dakika içinde alırsan sende realm 1st sayılıyorsun zaten, ama evet dakikalar önemli realm first için.

Bende realm 1st lvl 80 mage var, kardeşim realm 1st lvl 85 warrior, realm 1st lvl 85 priest ve paladin de bizim guilddeydi o yüzden biraz bilgim var. Eğer ciddiysen beta edin ve mutlaka bütün quest bölgelerini en az ikişer kere yap ve kendine bir rota belirle.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben cata başında 1 ay oynayıp sattıydım acc umu. Şimdi ek paket geliyor diye yeniden acc açtım kampanya ile rog kasıyorum 3 gün önce açtım 45 filan oldu char. Haliyle 1 tane bile fos u yok. Bizim realmda baya low pop. Bende bari şu 90 a first e kasayımda az bişi olsun diyorum.

Betada oynayıp sıkılmış olan varmı? Girip questleri ezberleyim bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni charla realm first imkansız gibi birşey. Üstün nerdeyse full heroic gear olmalı, çünkü yarışacağın kişilerin üstü full heroic olacak, üstelik rogue isen onların elinde legendery silahlar da olacak.

Aranızdaki devasa dps farkı yüzünden sen 4. mobu keserken o 10. mobu kesip questi bitirmiş olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Burdan soruyorum güncel diye başlıkta kusura bakmayın. Bu yarın gelecek olan 5.0.4 patchini blizzard downloaderla şimdiden çekmeye başlayın falan deniyordu sağda solda. Bastığımda 14.9 gb bitmiş vaziyette 4.3.3.... den 4.3.4.... e dowload olmuş olarak gözüküyor. 5.0.4 yok piyasada yani. Nasıl download edicez ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...