Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Cinematic Trailer

Nessaftw

Öne çıkan mesajlar

Yeager said:

da pandaren monku da abartmışlar, vermişler karşısına bi amiral bi captain basıyor havasını. ver bakalım karşısına DK ORC ile Pala Human görelim şöyle bi efekleri :)

Chen Stormstout o, sıradan bi monk değil ki karşısına Varian ile Garrosh'u bile koysan aynısını yapacağı için sorun yok :p
Sosyal ağlarda paylaş

patatespresi said:

zeawee said:

WoW tarihinde ilk defa bambaşka setuplar olabilme potansiyeline sahip talent tree'li expansion geliyor olabilir. Hatta aynı setuplarda bile bambaşka setuplar yaratılabilir.

Her pakette aynı ümit, sonra dk 200k vurdu diye topic açıyoruz.

zeawee said:

dev'ler world pvp'yi geri getirme sözü vermişlerdi. umarım bunu başarabilirler..

Her pakette aynı vaat. Sonra orgrimmarda zıplayarak takılıyoruz.

Ahaha. Tespit (tu).

İlk 2-3 ay oynanabilir oluyor yeni zart zurt diye. Alır oynarız yine ilk sezonu baydığı yerde cancel.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen.

Benim world pvp den çok beklentim yok zaten. Harita mekanikleri açısından çok çok uygun değil ama en azından arena cacığında bi skill olsun ya.

Dota da mesela pudge la hook çekmek için az biraz skill gerekiyo. işte timing hesaplama mesafe falan. ama wow da elinin altındaki 1 2 3 4 e basıyosun.

zaten artık arena pvpsi için konuşuyorum öyle i mekanik oluştu ki, değil panda oyuna BATMAN spiderman falan gelse yine sheeple healera cc switch falan mantığı olucak. o yüzden isterdim ki parayla sattığın bi ek paket yaparken oyuna da bi kaç yeni mekanik oluştur.

edit:
mesela şöyle bi sistem olsa, dota hon gibi itemlarımızda özellikler olsa. blink dagger gibi, dagon gibi, insanlar talent harici gear buildlerde de değişik şeyler oluşturabilse.

wowda olay pvp seti çek en opsiyonlu 2 trinketi al. en fazla değişiklik 2 set pve takıyosun set bonus falan ki o da kalkıyor bildiğim kadarıyla. ya da setupa göre overall dps trinketleri ya da burst trinketleri. healere int ya da spirittrinketi. bu mudur yani koca oyunda yapabileceğimiz opsiyon.

hoş blizz bunu deneyince de ortaya vial gibi gnomish lightning generator gibi dengesiz buglu trinketler ortaya çıkıyor, beceremiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

patates hakli ki. acin bakin mesela eski topiclerdeki cataclysm gazina.

azeroth geliyor eski gunler gibi of efsane olacak, koklerine donuyor oyun.
http://2.bp.blogspot.com/-exL1ePpI4_c/T-HsrVMvReI/AAAAAAAAAng/6NmBDK5zzLc/s1600/ranbow+face.jpg
diye gazdi herkes, sonrasi malum ehueue. 7 yili gecti release olali. oturup bastan oyunu yazmayacaklarina gore vanilladan bu yana oynayanlar icin baymasi da normal de aslinda icerik ne kadar kral olsa da.

ayrica; patates tekrar hakli.
patatespresi said:

Her pakette aynı ümit, sonra dk 200k vurdu diye topic açıyoruz.

http://www.youtube.com/watch?v=-436SM4Rkxw&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=_eOHcNaI98g&feature=player_embedded

illa kasinip da oynayacaklar dk, warrior ya da mage rolleyin. en op 3 class su an damage dealer olarak pvpde.
Sosyal ağlarda paylaş

net bi sekilde wow a asla donmem hayatta oynamam accountumu acmam diyordum..

su cinematic i izledim, ahahahha super olmus.. yeminle o mekanda olmak istedim..
ne hikayeyi biliyorum ne olayi ne talentlari ne classlari.. 80 bi rogue um vardi, 80 e getirip birakmistim o derece :D

ama bu cinematic de cok eglendim, direk wc2 kafasi olmus super olmus. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Leveling de Server First e kasacak filan varmı? Betada oynayan taktik üreten filan varmı?

Ben monk kasacağım için gidemiyom server first ama bizim guild master server first paladini alacak baya kastı, zaten first 85 te oydu. Taktik falan yok adam oturdu ezberledi bütün questleri 3 er kere yaparak betada. Birde bir kasa enerji içeceği alacakmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...